Ojetý vůz z autobazaru

Uvažujete o koupi ojetého vozu? V autobazarech se dnes dají najít opravdu zajímavé kousky, jen je třeba správně hledat. Úroveň autobazarů je stále v Čechách poměrně rozdílná. Najdete takové, kde se pravděpodobně čas a vozový park zastavily před 20 lety. Vůz z podobného autobazaru vám bude dělat více starostí než radosti, neboť pravděpodobně bude potřebovat častý servis a jeho spotřeba taky nebude zrovna malá. Naštěstí jsou ale i autobazary, kde můžete koupit opravdu dobrý vůz za velmi dostupnou cenu. Takovým autobazarem je například v Praze a Středních Čechách Auto Výhybka Praha.

auto-vyhybka
Foto: Auto Výhybka, 3 roky staré Audi jen za 499 000 Kč

Informace předem

Byla by hloupost čekat na informace o nabídce vozů do doby, než autobazar fyzicky navštívíte. Veškeré informace si totiž můžete dohledat na jeho webových stránkách. Najdete tam veškeré prodávané vozy, jejich fotografie ze všech stran, detailní technické informace o stavu vozu a samozřejmě jeho cenu.

Kromě technických informací o jednotlivých vozech si také můžete být jisti jejich původem a technickým stavem. Ty jsou totiž prověřovány v systémech CEBIA a CARDETEC, přičemž autobazar neprodává žádné ojeté vozy, jejichž původ by si nebyl schopný ověřit.

Informace na místě

Další várka informací na vás čeká na místě. Kromě informací, které si mohli najít již předem, máte možnost prověřit si vůz i na místě. Zkušební jízda je v autobazaru Auto Výhybka Praha samozřejmostí. Není problém si s sebou přivést nezávislého experta.

Zkrátka ty nejlepší vozy za dostupné peníze pořídíte vždy v autobazaru Auto Výhybka Praha.

Obrázek 1 V Auto Výhybka naleznete například toto 3 roky staré Audi jen za 499 000 Kč.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář