Novinka ve světě lůžkovin

Bavlněné povlečení VESMÍR, foto: RodinneBaleni.cz

V posteli lidé tráví velkou část svého života, je proto jen přirozené, že jim záleží na tom, v čem večer usínají. Každý si rád zaleze do načechraných a voňavých peřin. Z toho důvodu si většina lidí dává s výběrem lůžkovin tolik práce. Teď je tu ovšem v této oblasti novinka. 3D technologie se postupně dostávají do každého aspektu našeho života. Představili byste si ale, že je možné mít také povlečení s obrázky ve 3D efektu? Ano, i toto je možné. V současné době se toto ložní prádlo stává velkým hitem.

3D povlečení LEOPARD 2, foto: RodinneBaleni.cz
3D povlečení LEOPARD 2, foto: RodinneBaleni.cz

Povlečení s 3D efektem

Toto povlečení vás přímo vtáhne do postele. Výroba povlečení 3D spočívá v tom, že se barvy stříkají přímo na plochu podle předem určené virtuální předlohy. Nepoužívají se tedy žádné šablony. Díky této technice vznikne designové povlečení s fototiskem, který vytváří výjimečný prostorový vzhled do toho nejmenšího detailu. Vznikají tak mnohdy až magické vzory noční oblohy, přírody či oblíbených světových měst, jako jsou například Londýn či Paříž. Díky tomuto ložnímu prádlu získá vaše ložnice zcela jiný ráz a celou ji rozzáří. Sami také vyzkoušejte, jakou radost budou mít z nového povlečení vaše děti. I když se v současné době jedná o novinku, už nyní se dá sehnat i povlečení 3D v akci.

3D bavlněné povlečení RUDÁ RŮŽE, foto: RodinneBaleni.cz
3D bavlněné povlečení RUDÁ RŮŽE, foto: RodinneBaleni.cz

Kde vybrat to nejlepší?

Každý má na ložní prádlo jiné nároky. Někomu je příjemný hebký a chladivý satén, jiný by neusnul v ničem jiném než v přírodní bavlně. Ať už jsou vaše preference jakékoliv, všichni se ale určitě shodnete na tom, že chcete povlečení, které hned po praní nevybledne. Raději tedy nakupujte u známých a dobře hodnocených společností, jako je například e-shop RodinneBaleni.cz. Nabídka tohoto prodejce povlečení a prostěradel je obrovská. Naleznete zde 3D povlečení z přírodních materiálů i z umělých příměsí.

1 Komentář

Napište komentář