Wifi internet v Praze na míru

Najít v Praze poskytovatele internetu, který počítá i s běžnými zákazníky, je docela složité. Téměř všechny firmy se totiž snaží lidem vnucovat zbytečně rychlé připojení, což je na pouhé surfování po internetu často zbytečné. A především zbytečně drahé.

V poslední době letí wifi internet Praha 4 od Airwaynet. Tato firma totiž nabízí několik tarifů pro domácnosti i firmy, navíc dává zákazníkům zdarma wifi router. To je v dnešní době v podstatě nezbytnost, většina lidí si potřebuje připojit více než jedno zařízení (tablet, smartphone, notebooky, …) a router právě umožňuje vytvořit si vlastní internetovou síť.

Pevné cenové podmínky pro každého

Airwaynet poskytuje čtyři tarify pro domácnost. Ten nejnižší dosahuje rychlosti 4 Mb/s (download) a 1 Mb/s (upload), což je vhodné pro nenáročné uživatele, pro něž je prioritou nízká cena. Z těch levnějších je k dispozici ještě tarif s rychlostí 10 Mb/s a 2 Mb/s. Největší zájem je o řešení pro náročné s rychlostmi 20 Mb/s a 4 Mb/s, případně existuje ještě rychlejší.

U všech tarifů přitom platí, že zákazníci odvádí pouze měsíční paušál, který je předem jasný. Pořizovací náklady a instalace odborným technikem jsou už v ceně, nedoplácí se za žádné jednorázové služby, jako je například technická podpora. Ta funguje opravdu neustále, protože poskytovatel internetu na Praze 4 chápe, že konektivita je v dnešní době k životu hodně důležitá. Pokud přestane internet fungovat o víkendu, není možné čekat až do pondělí.

Smlouva je navíc uzavírána pouze na rok. Spousta lidí ji pravidelně obnovuje, ale nikdo je k tomu nenutí.

Pokrytí po většině Prahy

Airwaynet neposkytuje pouze wifi internet Praha 4. Ve skutečnosti pokrývá 95 % celého hlavního města a každý si na jejich webu může snadno ověřit, zda mu bude internet od nich fungovat. Stačí zadat adresu a budete informováni. Pokrytí se stále rozšiřuje a přibývají nové lokality, které si mohou užívat internetu za dobrou cenu.

1 Komentář

Napište komentář