Kanceláře Praha City Center se plní, ale místo ještě je

Čím dál více podnikatelů si v poslední době uvědomuje, že sídlo v hlavním městě pro ně může mít spoustu výhod. Žijeme v globálním světě a drtivá většina zákazníků a partnerů z cizích zemí jiné české město než Prahu nezná. Také na domácí obyvatele působí lépe, když se setkají s pražskou firmou. Není proto divu, že kanceláře v Praze se pomalu plní.

V dobré kanceláři máte vše po ruce

Jednou z nových moderních kancelářských budov je Praha City Center nacházející se na Klimentské ulici nedaleko ostrova Štvanice. Lukrativnost adresy rozhodně splňuje, nachází se přímo na Praze 1 a zároveň nabízí příležitost k příjemným procházkám po nedalekém nábřeží. V okolí najdete vše potřebné od restaurací až po bankomaty. Ostatně mnoho služeb se nachází přímo v budově.

V budově Praha City Center nejsou pouze kanceláře. Nachází se tady nehtová kosmetika, finanční konzultant, kadeřnictví, kosmetický salon, prodejna nábytku, restaurace, bistro i přepravní síť. Nechybí ani automyčka a půjčovna automobilů.

2016103757-13

Návštěvy by se do kanceláře měly snadno dostat

Velmi důležitým aspektem při výběru kanceláře Praha je dopravní dostupnost. Zaměstnanci, ale i případné návštěvy jistě ocení parkoviště hned vedle budovy. Zapomínat by se nemělo ani na MHD. V ideálním případě by se zastávka měla nacházet několik minut chůze od kanceláře.

Hned vedle Praha City Center je 291 parkovacích míst, parkovat zde mohou i návštěvy. Kdo přijede elektromobilem, může si ho tady rovnou dobít. Do osmi minut chůze se dostanete k pěti zastávkám MHD.

Kanceláře lze variabilně uspořádat

Tato moderní kancelářská budova třídy A má šest pater a terasu s překrásným výhledem. Kanceláře k pronájmu mají rozlohu od 150 m2, volno už je ale jen v prvním, třetím a šestém patře. Zájem o tuto perspektivní lokalitu není zrovna malý. Vzhledem k vysokému standardu vybavení a variabilitě uspořádání není o čem diskutovat. Přesně takhle mají moderní kanceláře vypadat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář