Moderní právní vzdělání

Nároky na odborníky v oblasti práva stále rostou. Advokáti, koncipienti, notáři, právníci, ale i pracovníci z podnikové sféry, kteří se zabývají právem, musí neustále sledovat nové trendy a přizpůsobovat se jim. Jak je známo, neznalost zákona neomlouvá, a špatná interpretace zákonů může mít fatální následky.

Výborným způsobem, jak prohloubit právní odbornou kvalifikaci, je studium LLM. V Česku se jedná o relativně novou možnost vzdělávání, která je určená již pracujícím dospělým lidem, kteří mají praktické zkušenosti z oblasti práva. Studium Executive LLM jim přinese nové prakticky využitelné znalosti, které zajistí lepší pracovní uplatnění i vyšší finanční ohodnocení. Důvodů, proč jít v pokročilém věku studovat, je ale mnohem více. Studenti si chválí také to, že se ve škole setkají se zajímavými lidmi v podobě lektorů i spolužáků a často navážou doživotní přátelství či obchodní partnerství.

Škola neobvyklou formou

Nebojte se, dospělé studenty už nikdo nenutí sedět tiše v lavici a ani nedutat. Výuka Executive LLM – Commercial Law vypadá úplně jinak. Podíváme se na ni očima studenta školy Business Institut, která sídlí v Praze. Jak ale záhy zjistíte, umístění školy není žádnou překážkou, ať už jste odkudkoliv.

Foto_JOBS_BI

Business Institut má několik mezinárodních akreditací, které dokazují úroveň vzdělávání. Výuka probíhá moderní distanční formou. Studenti se vzdělávají samostatně prostřednictvím e-learningu, pouze jednou za modul se setkávají s lektory v prostorách Business Institutu v Praze. Díky tomu si každý může rozvrhnout studium podle svých časových možností. Během studia se neskládají zkoušky, ale vypracovávají postupové práce, v nichž studenti mohou rozebírat reálné problémy z vlastní praxe. Další nutnou podmínkou pro získání titulu LLM je úspěšné obhájení závěrečné práce, kterou studenti píší ve spolupráci s lektory – vedoucími práce a složení odborné zkoušky.

Studium LLM na Business Institutu klade hodně velký důraz na propojení teoretických znalostí s praxí. Rozhodně se nejedná o žádné učení faktů nazpaměť. Studenti postupně získají znalosti o hospodářských soutěžích, hospodářském a finančním právu, obchodních vztazích, právu EU, insolvenčním a daňovém právu. Na závěr se dozví něco z oblasti soft skills. Přednášejí jim odborníci z akademického prostředí i právnické praxe.

Začít se studiem je možné kdykoliv, takže pokud o něm uvažujete, nebo znáte někoho, komu by usnadnilo život, zamiřte přímo na webové stránky Business Institutu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář