Martina Slavíková vede nově externí komunikaci E.ON

Externí komunikaci energetické společnosti E.ON řídí od ledna Martina Slavíková, která bude zároveň zastávat i pozici tiskové mluvčí skupiny E.ON v České republice. Dosavadní vedoucí komunikace Vladimír Vácha přechází po 16 letech do společnosti E.ON Distribuce.

Vladimír Vácha

„E.ON se výrazně mění – uvnitř i navenek. Jen na letošní rok chystáme několik zajímavých novinek a chceme, aby o tom lidé věděli,“ říká Martina Slavíková, která se spolu s PR týmem a kolegy z marketingu bude snažit o posílení značky u stávajících i potenciálních klientů. „E.ON má tradičně silné postavení v jižních Čechách a na Moravě, naším cílem je být více vidět i v dalších regionech,“ doplňuje.

Martina Slavíková (36) působila v posledních letech v bankovnictví, pracovala pro Českou spořitelnu a ČSOB, kde zastávala pozici tiskové mluvčí. Na starosti měla mimo jiné komunikaci inovačních projektů, elektronického bankovnictví či CSR. V oboru se pohybuje přes 10 let, zkušenosti získala v TV Barrandov, agentuře Médea Public Relations nebo na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

V E.ON střídá dosavadního vedoucího komunikace Vladimíra Váchu, který za společnost mluvil 16 let a nyní se rozhodl pro radikální změnu. Známé vody PR vyměnil za řízení služeb souvisejících s distribucí elektřiny a plynu ve společnosti E.ON Distribuce, kde bude působit na pozici vedoucího Správních a centrálních činností distribuce. „Dlouholeté zkušenosti nabyté v oblasti externí komunikace se pokusím dále zúročit v práci pro naši distribuční společnost. Vedle agendy neoprávněných odběrů a energetické kontroly se budu také v úzké koordinaci s Martinou Slavíkovou starat o krizovou komunikaci při mimořádných situacích a propagaci distribučních témat,“ doplňuje Vladimír Vácha.

 

Kontakty

Martina Slavíková

M +420 603 800 664

martina.slavikova@eon.cz

www.eon.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář