Zaujměte detaily v podobě firemních potištěných pásek

Čím se odlišuje firma, která má navrch před svou konkurencí? Často to jsou malé detaily dohromady tvořící silný celek posouvající společnost blíže k zákazníkům. Do této kategorie spadají například i takové drobnosti, jako jsou potištěné lepicí pásky na zabalené objednávce.

Kdy je vhodné nechat si vyrobit potištěné lepicí pásky?

Reklama a marketing fungují v každém okamžiku, kdy se zákazník dostává do kontaktu s vaší firmou. Může to být pomocí billboardu, plakátu, televizního spotu, ale také jako podpora značky již při odeslání objednávky. Když člověk uvidí název společnosti na pásce, kterou bude balíček obalen, budí to profesionálnější dojem. Dalším efektem je podvědomé větší vrytí do paměti zákazníka, takže si posléze může rychleji vzpomenout zrovna na tuto společnost v porovnání s tou, která používá univerzální pásky.

Jaké druhy existují?

Při výběru lepicí pásky s potiskem je možné volit ze dvou základních variant. První z nich jsou PVC lepicí pásky, které vynikají hlavně svou odolností vůči působení vnějších vlivů. Druhým typem jsou polypropylenové pásky, jejichž výhodou je snadné natahování v podélném směru a snadná ekologická likvidace, takže jsou vhodné pro široké spektrum použití.

Orientační cena a snadné objednání

Potištěné lepicí pásky se dají objednat na internetu. Zvolit si můžete svůj vlastní design, kdy se nejčastěji používá právě logo firmy. Opatřit je můžete také vtipným sloganem, adresou svých webových stránek a podobně. Fantazii se meze nekladou a vyrobit jde téměř cokoliv. Zjistěte si více informací a důkladně zvažte, jestli by podobné řešení nebylo pro vaši firmu přínosem. Nejedná se o vysokou investici a výsledek vypadá opravdu velmi dobře. Stačí si jenom všimnout, že všechny velké e-shopy mají na balících své potištění izolepy.

Využít můžete možnost internetové kalkulace ceny pro nově vyrobené potištěné pásky přesně podle vašeho výběru.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář