Markeťáci.online je nový český projekt nejen pro marketingové agentury

V současné době je pro společnosti i drobné podnikatele online marketing velice důležitý, ostatně se není se čemu divit. S příchodem koronavirové pandemie se digitalizace poměrně urychlila, přičemž spousta firem se začala přesouvat do virtuálního prostředí.

V českých končinách však stále chyběl nějaký ucelený portál, na němž by byly dostupné odborné články, seznam marketingových agentur a specialistů či hodnocení používaných nástrojů. Právě z daného podnětu vznikl portál Markeťáci.online, jenž byl spuštěn teprve před několika málo dny.

Cíle portálu Markeťáci.online

Projekt, za kterým stojí pražská marketingová agentura Textfield s.r.o., má stanovených hned několik cílů. Slouží marketingovým specialistům a agenturám k prezentaci, usnadňuje jim také práci a zveřejňuje u nich realizované projekty, které jsou ukázkou jejich práce a zkušeností. Velkou výhodou je, že se mohou zaregistrovat jak specialisté na volné noze, tak i agentury, jež mají co nabídnout.

Slouží také jako marketingový magazín, do něhož přispívají odborníci. Články jsou pojaté nejen jako novinky z českého digitálního marketingu, ale i jako návody a praktické rady.

Marketingové nástroje a jejich hodnocení

Používáte různé marketingové nástroje, ovšem některé vám svými funkcemi nevyhovují? Prostřednictvím portálu Markeťáci.online se můžete dostat k velice zajímavým tipům. U jednotlivých nástrojů najdete hodnocení, ale i seznam firem, které daný nástroj používají. Uděláte si tak přehled o tom, jak moc jsou oblíbené, respektive neoblíbené.

Markeťáci.online je webová stránka rozdělená na čtyři hlavní segmenty – magazín, marketingové firmy, projekty a nástroje. Zkrátka nabízí vše, co si jen v tomto oboru můžete jako odborník, ba dokonce i jako klient přát.