Klamovka nabídne spoustu městské zeleně a dobrou dopravní dostupnost

Praha a městská zeleň, to jsou skoro synonyma. Na západ od našich hranic bychom našli jen málo měst, která jsou v tomto ohledu srovnatelná. Pokud se chcete usadit v místě, kde budete obklopeni přírodou a doprava do centra bude snadnou záležitostí, zvažte Smíchov a Prahu 5.

Kdo má rád historii, bude mít ještě jeden bonus navíc. Klamovka je totiž destinací, ve které najdete prostorný anglický park. A o ten se postarala šlechtická rodina Clam-Gallasů, jejíž jméno se odráží v samotném názvu. Investice do realit je vhodná v každé době, nezapomeňte, že jde o záležitost na desetiletí dopředu!

Praha má výbornou občanskou vybavenost

Je lepší než jakékoliv jiné město v ČR, důvodem není jen velikost. Najdete tu cyklostezky, ale také zelené parky, obchody, zázemí pro sport a volný čas. Jednoduše naprosto vše, co je zapotřebí k příjemnému životu.

Bydlení na Smíchově přináší také společnou zahradu, kde můžete trávit volný čas se svými sousedy a najít v nich nové přátele. Je ale pravdou, že procházka v Husových sadech je také dobrým plánem na nedělní odpoledne. A když se budete chtít vydat na výlet, zastávka autobusu je doslova přede dveřmi. Stačí si jen naplánovat volný den a vyrazit za dobrodružstvím nebo poznáním.

Vyberte si byt podle svých představ

Jaké jsou možnosti? Například 3+kk ve druhém podlaží, který nabídne 87 metrů čtverečních životního prostoru a disponuje malým balkonem. Pokud ale chcete předzahrádku, kde si budete pěstovat různé bylinky nebo okrasné růže, nabízí se 4+kk s téměř stometrovou výměrou a prostornou terasou.

Klamovka nabídne komfortní bydlení v moderním duchu. Kromě terasy nebo balkonu mají vybrané byty také lodžii. Pohodovému posezení s kávou už nic nebrání! Najdete na Praze 5 svůj nový domov?