Kde sehnat kalibr podle vašich potřeb?

Kalibry jsou ve velkovýrobě nedocenitelnými pomocníky. V mnoha dílnách je používají denně, aby se vyhnuli riziku lidské chyby a urychlili proces kontroly rozměrů výrobků. Používáte kalibry i u vás? A víte, kde koupit opravdu jakýkoliv kalibr, který budete kdy potřebovat?

Kalibr je oproti měřidlu mnohem výhodnějším pomocníkem. Nemusíte zdlouhavě přikládat měřidlo a odečítat rozměr. Místo toho prostě jen nasadíte obě strany kalibru – dobrou a zmetkovou – a podíváte se, zda sedí, respektive nesedí, jak mají. Celý tento proces zvládnete za minutu a rozhodně se při něm nespletete.

Kalibry lze ověřovat řadu rozměrů

Stejně jako existují různá měřidla pro měření nejrůznějších rozměrů (délky, průměry, hloubky atd.), vyrábí se také kalibry nejrůznějších typů. Válečkové, třmenové, závitové trny a kroužky a mnoho dalšího. Obrovský výběr najdete u společnosti Michovský TOOLS, která je vyloženě specialistou na kalibry. Prodává i měřidla, jednoduše má široký sortiment kontrolních měrek a kalibrů.

Nabízí kalibry pro všechny typy závitů (trny pro vnitřní závity, kroužky pro vnější závity) včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UNS, UN, BSW, RC, Rp a jiných. Veškeré zboží je v e-shopu přehledně roztřízené, takže se nemusíte bát, že byste nenašli, co hledáte. Vše je skladem, proto je garantována nejen výhodná cena, nýbrž i super rychlé dodání.

Nechte si vyrobit kalibr dle vašich potřeb

Přesto všechno jste nenašli, co hledáte? Potřebujete do vaší výroby nějaký atypický kalibr, který se ve standardním sortimentu nenachází? Žádný problém. Ve firmě Michovský TOOLS totiž dokáží zajistit výrobu kalibru na míru. Máte-li technický výkres, je to samozřejmě nejlepší. Pokud ho však nemáte, odborníci vám ho vytvoří a podle něj se pak kalibr vyrobí. Stačí se ozvat, společně najdete řešení i pro atypické situace.