Kde pořídit kvalitní gumové autokoberce a autopotahy do Vašeho vozu?

Zdají se Vám autokoberce ve Vašem automobilu již poněkud opotřebované a rád byste pořídil nové kvalitní? Objevte kouzlo přesných gumových autokoberců na míru od Vopi.

Bohatá nabídka gumových autokoberců od Vopi

Přesné gumové autokoberce jsou tvarovány na míru si zamiluje pro jejich dokonalý tvar, neboť byly vyrobeny tak, aby braly zřetel na výstupky v podlaze u konkrétního typu daného vozidla. Díky gumovým autokobercům zajistíte maximální ochranu podlaze interiéru vozu před nečistotami a špínou nanesenou z bot. Gumové autokoberce se vyplatí používat především v podzimním a zimním období, právě v tomto období se totiž nejčastěji objevují plískanice a nejrůznější nečasy. Jen si to představte. Ráno spěcháte do práce, ještě rozespalí sedáte do vozu a v tom stoupnete do kaluže, která je pozůstatkem večerního deště. Aby to nebylo málo, na boty se nalepí podzimní listí. Látkové autokoberce by byly v takovém případě zralé na vyprání, gumové autokoberce jednoduše očistíte vyklepáním a vlhkým hadrem. Nejprodávanější gumové autokoberce objevíte v portfoliu společnosti Vopi skladem, koberce pro ostatní modely aut Vopi rychle dodá.

Vybavte si své auto kvalitními autopotahy na míru

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi však nenajdete pouze kvalitní autokoberce, ale také přesné autopotahy na míru nejvyšší kvality. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete použít konfigurátor, díky němuž najdete takové přesné autopotahy na míru, které přesně požadujete. Autopotahy na míru jsou vyráběny v mnoha moderních i klasických motivech, kvalitních materiálech i nepřeberném množství barev. Každý z autopotahů je vyroben v České republice a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Autopotahy jsou obvykle vyrobeny celolánové a dokonale kopírují tvar sedadel vozu. Autopotahy jsou ve většině materiálu podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou. Jedině tak mohou nabídnout skutečné pohodlí. Rovněž údržba autopotahů na míru je velmi snadná.