Kanadská kola Rocky Mountain jsou průkopníky agresivního bikingu

Milujete horskou cyklistiku a toužíte po naprosto špičkovém kole, které vás nezklame v žádném terénu? Máme pro vás tip na exkluzivní značku. Ano, opravdu exkluzivní. Počet vyrobených kol je totiž limitovaný, aby se vám nestalo, že na vyjížďce potkáte deset dalších podobných kousků.

Rocky Mountain kola jsou vyráběna na úpatí pohoří North Shore ve Vancouveru, kde je terén opravdu drsný. Právě proto vypadají tak, jak vypadají, a jsou připravena na nejhorší. Podrží vás při každém náročném sjezdu i výjezdu, nezklamou ani v bikeparku. Rocky Mountain bývá často nazýván průkopníkem agresivního bikingu.

Vyberte si perfektní trailový bike i elektrokolo

Nabídka kol Rocky Mountain je poměrně bohatá. V trailové kategorii lze doporučit model Instinct, za ryzí enduro se označují modely Altitude a Slayer. Nechybí ani cestovní kola jako Rocky Mountain Solo 50 nebo elektrokola. Celoodpružená, s karbonovým rámem, výrobce využívá nejmodernější poznatky a technologie, takže za své peníze dostanete opravdu maximum.

K exkluzivnímu kolu je potřeba také odpovídající dres

Byla by vyloženě škoda se na takovém biku prohánět v tričku a kraťasech. Jestliže investujete do špičkového kola, investujte něco také do špičkového oblečení. Vynikající volbou je německé oblečení Majola. Proč právě tato značka? Protože spolupracuje s Rocky Mountain a každoročně nabízí limitované kolekce oblečení. V ČR je pořídíte v e-shopu Bicykly.cz.

Oblečení šampionů pak vyrábí třeba i italská Castelli, která začínala svou činnost šitím pro cyklistickou legendu Fausta Coppiho. Faust měl specifické požadavky, jež pomohly zformovat dokonalé, aerodynamické a pohodlné cyklistické oblečení.

S tímto vybavením pak zbývá jediné – podívat se, kam vyrazit na kole v Česku. I v naší republice se dají najít skvělé terénní stezky, singletracky, bike traily nebo downhill sjezdy. Zaručeně si zamilujete třeba bikepark v Koutech nad Desnou a na Špičáku.