Do čeho investovat, když máte volných několik milionů?

V případě, že můžete investovat i několik desítek milionů, otevře se vám svět netušených možností. V tomto článku vám jej představíme.

Pokud máte volný poměrně velký kapitál, můžete investovat prakticky do čehokoliv. V tomto článku vám tedy ukážeme způsoby, kam investovat 10 milionů a více.

Investiční fond Sicav

Premiot patří mezi úspěšné české investiční skupiny, kterým se od začátku jejich působení na trhu podařilo vybudovat hodnotný kapitál. Do této vybrané společnosti můžete vstoupit i vy. Vstupenkou do investičního fondu Sicav pro vás bude investice alespoň v hodnotě jednoho milionu korun. Ta vám dá přístup k 6% ročnímu úroku a možnosti získat podíl na zisku z realizovaných projektů. 40 % z veškerého zisku se přitom rozděluje mezi investory, takže se můžete ukousnout poměrně hutný kousek koláče.

Premiot Group navíc nabízí možnost investování do dluhopisů. Tam sice není potřeba takový vstupní kapitál, na druhou stranu ale dostanete zajímavější pevný úrok než u investičních fondů. Výnos se totiž zastavil na 8 procentech. A to je u dluhopisu zajištěného majetkem i směnkou emitenta dostatečně vysoké číslo.

Další investice

Logickým krokem pro většinu movitých investorů je v dnešní době kupování nemovitostí, pozemků a podílení se na developerských projektech. Přece jen se stále jedná o lukrativní investici, která vám přinese dlouhodobě stabilní příjem. Pokud ale máte volných dostatek prostředků, o této možnosti už určitě víte.

O čem jste možná ještě neslyšeli jsou investice do alkoholu. S tak vysokým kapitálem se vám otevřou mnohem lepší možnosti než jen pouhé skupování levných lahví a následné čekání na růst ceny. Obecně se ale dá říct, že u některých lahví investičního alkoholu je možné dosáhnout zhodnocení i v řádech desítek procent během jednoho roku. Při koupi většího množství lahví tedy může jít o velice lukrativní investici.