S ready made společností můžete podnikat už zítra

Koupí ready made společnosti ušetříte nejen spoustu peněz, ale také čas a nervy. Díky ready mady budete moct začít podnikat třeba už zítra.

Začít podnikat nebylo nikdy jednodušší. Pokud se vydáte na úřad a založíte si firmu na vlastní pěst, čeká vás spousta obíhání. Se správným partnerem si ale můžete ušetřit spoustu času. Pořiďte si ready made společnost a začněte podnikat už zítra.

Úspora času

Založení firmy je stále poměrně složitá záležitost. Musíte oběhat notáře, živnostenský úřad, soud, banku… Tolik práce, které budete muset kvůli založení firmy vykonat. Ready made společnost vám to usnadní. Za menší poplatek se totiž dostanete k firmě, která toho nabízí mnohem víc než čerstvě založená společnost.

Celá řada prodejců totiž nabízí ready made společnosti s historií. Firma, která je na trhu už několik let, přece jen vyvolává mnohem lepší dojem než ta nově založená. U některých prodejců tedy můžete pořídit i starší firmy, navíc se splaceným kapitálem. To se může hodit, zejména pokud si chcete pořídit společnost s kapitálem 200 tisíc Kč. Zatímco při klasickém založení byste museli tuto částku složit na bankovní účet, u ready made společností stačí zaplatit pár tisíc za odkup a máte hotovo.

Podnikat můžete už zítra

Ready made společnost vám navíc nebude házet klacky pod nohy. Pokud se z ničeho nic rozhodnete, že chcete začít podnikat, nic vám nebude stát v cestě. Stačí kontaktovat vybraného prodejce a domluvit se s ním na odkupu. Po zaplacení smluvené částky a převodu firmy na vaše jméno pak můžete začít podnikat třeba už druhý den.

Opravdu je to tak jednoduché. Pokud ale nechce, aby vás při koupi něco překvapilo, musíte zvolit prověřeného prodejce. Tím je společnost Zenron, která se prodeji ready made společností věnuje už 20 let. Zkušenějšího a spolehlivějšího obchodníka s tak širokým spektrem doplňkových služeb najdete jen stěží.