Investice do drahých kovů na vzestupu! Zapojíte se?

Žijeme v době, kdy se myšlenky na budoucnost musí přeměnit v činy. Abyste se měli lépe, investujte. Možností je více, stále častěji se lidé přiklánějí k investici do drahých kovů. Je to jistá komodita s potenciálem, že její cena poroste. Jak moc výhodné to je a jak peníze uložit správně? Nabízí se hned několik variant.

Zlato nebo stříbro?

Zlato je bezpochyby nejznámější a pro investory nejlákavější drahý kov. Jeho cena roste, někdy skokově, jindy malými krůčky. Z dlouhodobého hlediska se uložení peněz určitě vyplatí. Alternativou k tomu je stříbro. Tento drahý kov má kromě šperkařského odvětví využití i v průmyslu. Platí, že světové zásoby stříbra se tenčí, poptávka po něm roste. Dá se určitě předpokládat, že se cena bude v budoucnu třeba i mnohonásobně zvyšovat. Než se tedy rozhodnete pro některou z variant, dobře přemýšlejte.

Tip na prověřeného společníka

Zlato i stříbro si koupíte v různých podobách. Pro investory jsou připraveny mince, investiční zlaté či stříbrné slitky a také medaile. Je jen na vás, kterou variantu zvolíte, vždy si musíte všímat kvality. Nikdy nekupujte od nedůvěryhodného zdroje! Na český a slovenský trh dováží investiční zlato AuPortal s.r.o. provozující internetové stránky auportal.cz, na kterých pohodlně nakoupíte investiční stříbro a zlato, má i kamennou prodejnu v Praze. Společnost prodává i sběratelské mince a medaile, které mají i jistou historickou hodnotu. Na webu také najdete informace o aktuální hodnotě obou drahých kovů i přehledné grafy,o všem budete mít dokonalý přehled. Kromě běžného prodeje na stránkách funguje i výprodej, nakoupíte za ještě výhodnější ceny.

Jako jistá forma spoření!

Nakoupené zlaté mince a slitky si uložte doma nebo v bance. Kdykoliv je můžete prodat. Fungují i jako jistá forma spoření. Určitě jsou vhodným dárkem například pro narozené děti, pro novomanžele aj.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář