Chcete odolný a dobře sloužící Zetor? Dopřejte mu pořádné díly

GoranH / Pixabay

Asi každý z nás zná nejpopulárnější tuzemskou značku traktorů, která má v našich končinách tradici již po několik generací. Není se čemu divit, protože si získala oblibu především na základě svého kvalitního provedení, extrémně dlouhé životnosti a spousty dalších benefitů. Nic však nefunguje samo od sebe, a tak nikdy nepodceňujte adekvátní údržbu. Jak na to?

Nic neriskujte

Vlastníte-li některý z těchto mechanických skvostů, pravděpodobně vám slouží jako zdroj obživy. Ať už pro vás představuje pouze přivýdělek, či jste na něm stoprocentně závislí, vždy mu dopřejte pouze kvalitní autorizované součástky. Jejich výhodou je nejen tolik potřebná záruka, ale i prokazatelně větší odolnost v náročných podmínkách. Ačkoliv si za ND Zetor připlatíte oproti neznačkovým položkám několik stovek korun, z dlouhodobého hlediska ušetříte desítky tisíc.

To platí nejen v případě součástí motoru i dalších nepostradatelných dílů celého soustrojí, ale i pro pracovní LED světla, zrcátka, zadní světla (zkuste spíše modernější LED zadní světla) či matice. V současnosti si stačí otevřít internetový prohlížeč a vyhledat si specializované e-shopy, díky nimž si vše objednáte až domů.

BVM

Mezi nejpopulárnější poskytovatele se řadí online obchod s názvem BVM. V jeho nabídce seženete ND Zetor 25, díly pro Liaz, Tatru, Avii, Karosu, Pragu V3S i Destu. Záleží čistě na vás, jaký stroj preferujete. Přehledný výčet kategorií vám zajistí, že se při hledání kýžené položky neztratíte a vše zařídíte v řádu pouhých minut.

Jasným benefitem je odborné poradenství po telefonu zdarma, což se hodí hlavně v situaci, kdy si nebudete vědět s něčím rady. Potěší vás i široký výběr možností přepravy a kompletní inventář zboží, na jehož základě si na to své přijdou i nejnáročnější zákazníci.