Češi hojně využívají cashback! Největší výhody nabízí Tipli.cz

Princip cashbacku miluje každý, kdo ho objevil. Funguje tak, že při platbě kartou ve vybraných obchodech či v online prostředí dostane část peněz zpět. Na účet se vám vrátí třeba i 8 % z ceny nákupu, což zejména při větších položkách znamená už pěknou sumu. Existuje několik způsobů, jak začít princip využívat. Nejvýhodnější je to v současné době s Tipli.cz.

14713647_1231774896888878_6640349487039190330_n

Specialista na vracení peněz otevírá i zahraničí

Tipli.cz je český cashbackový portál. Jeho cílem je úspora peněz pro každého zaregistrovaného uživatele. Zásadní odlišností od klasického cashbacku je, že vše máte pohodlně naservírováno přímo pod nosem. Nemusíte chodit do banky, aby vám zřídila speciální kreditní kartu, nebo vás zařadila do svého programu. Je třeba si jen vytvořit uživatelský účet na Tipli.cz a automaticky se vám otevřou všechny výhody. Odlišuje se také tím, že umožňuje získávat peníze i při nákupu v zahraničí. Portál je napojen na největší online tržiště světa AliExpress. Že jste o něm ještě neslyšeli? Tak vězte, že se jedná o místo, kde se prezentují čínští výrobci a prodejci všemožného zboží. Nachází se na něm miliony věcí. Seženete zde oblečení pro děti, doplňky do kuchyně, vybavení do domácnosti, kryty na mobilní telefony, obuv a mnoho dalšího. Vše za snově nízké ceny, o kterých se vám v českých obchodech může jen zdát.

Až 8 % zpět

Pro nákup je nutné si vytvořit účet AliExpress.com. Poté se vrátit na Tipli. cz a přejít zpět na online tržiště. Jedině tak dojde k jejich vzájemnému propojení a vy z nákupu získáte až 8 % zpět. Je to největší možná úspora. Peníze z cashbacku se vám budou ukládat na účet na Tipli.cz. Kdykoliv si ho můžete vybrat a těšit se z ušetřených peněz. Portál nabízí peníze zpět i při nákupech v dalších více než 350 obchodech. Pro více informací se podívejte na oficiální web, sledujte také Facebook Tipli.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář