Celoroční adrenalinové aktivity

Lidé touží stále více zkoušet nové, nepoznané aktivity. Dříve byl vrcholem adrenalinu bungee jumping, dnes chceme zažít volný pád v uzavřeném prostoru. Ač by se to na první pohled mohlo zdát jako nemožné, opak je pravdou.

Vyzkoušejte létání ve větrném tunelu

Let ve větrném tunelu se stává stále oblíbenější aktivitou. Nevýhodou však je, že nezbytností je právě onen speciální větrný tunel, který se v současné době nachází pouze na jednom místě v Praze. Pokud však opravdu toužíte po tom, abyste zažili pocit volného pádu, pak není nic jednoduššího, než si tento zážitek zakoupit. Po příjezdu na místo dostanete veškeré potřebné vybavení jako je helma, kombinéza, speciální obuv, špunty do uší a projdete speciálním školením. Létání ve větrném tunelu totiž není až tak jednoduché jak by se mohlo na první pohled zdát. Proti vám bude stát síla větru dosahující hodnoty až 200 km za hodinu. Vašim hlavním úkolem je poddat se mu a nechat se unášet, respektive nadnášet. Létání ve větrném tunelu je ideální formou dárku, pro adrenalinové nadšence. Další tipy na dárky, které vám rozproudí adrenalin v žilách najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Na své si zde přijdou i army nadšenci. Nechybí zde totiž ani nabídka možnosti svezení v obrněném transportéru BVP.

Špatný terén není překážkou

Otestovat můžete jízdu na tankodromu, kdy se svezete jako spolujezdec vedle zkušeného řidiče. Projížďka v BVP je snem většiny malých kluků. Sice není možné BVP řídit, ale zato si můžete vychutnat jízdu v náročném terénu. V žádném případě se nejedná o pohodovou projížďku, věřte, že budete mít co dělat, abyste se udrželi na svém místě. Vzhledem k tomu, že jízda probíhá ve skupině, je možné absolvovat tento zážitek i ve dvojici. Výhodou je, že nemusíte čekat na příznivé počasí. Zážitek je možné absolvovat kdykoliv a čím horší bude terén, tím zajímavější bude vaše jízda.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář