5 tipů, které vám pomohou vybrat vánoční dárky na míru

Vánoční dárky kupované bez rozmyslu často budí rozpaky a většinou končí na dně skříně, ve spodním šuplíku stolu a v nejhorším případě i v odpadkovém koši. Nechcete, aby ty od vás dopadly podobně? Máme pro vás několik tipů, díky nimž se s větší pravděpodobností trefíte a vyberete věcičku, která udělá obdarovanému opravdovou radost.

Vytvořte si seznam, o co se daná osoba zajímá a kým vlastně je. Snažte se, aby na papíře bylo co nejvíce informací, a pak popřemýšlejte u každé položky seznamu o nějaké menší či větší věci, která se k ní hodí. Pak už jen stačí vybrat pár nejpovedenějších nápadů a hurá do obchodu či na internet.

vánočními dárky pro muže to často nebývá vůbec jednoduché. Váš přítel vám buď tvrdí, že nic nepotřebuje, nebo naopak touží po nové technické vymoženosti, do jejíhož komplikovaného výběru se opravdu nechcete pouštět. V tom případě vám pomůže pohled do minulosti. Váš milý stále nemůže zapomenout na psa, který mu byl v dětství nejvěrnějším přítelem? Jeho zarámovaná fotografie či obraz mu jistě udělá radost. Dětská léta můžete svým nejbližším připomenout také krabicí oblíbených sladkostí nebo počítačovou hrou.

Zeptejte se sami sebe, co daný člověk potřebuje. A „nic“ není odpověď. Přemýšlejte víc ze široka. Co by se hodilo úspěšnému podnikateli? Pravděpodobně více času. Na trhu je v současnosti mnoho produktů, které lidem pomáhají využít čas efektivněji.

Stále nevíte? Vložte do vánočního dárku sami sebe. Vlastnoručně vyrobené věci často udělají největší radost. A dvojnásobně to platí u vánočních dárků pro ženy, které pravděpodobně dojme hrneček s vámi napsanou básní nebo zajímavý obrázek. Upleťte šálu, nafoťte fotky, a poté je použijte do kalendáře… Představivosti se meze nekladou.

Dalším skvělým tipem jsou zážitkové vánoční dárky. S těmi téměř nelze udělat chybu. Ať už se bude jednat o víkendový poznávací zájezd, návštěvu masážního salonu, divadelního představení či kosmetického salonu, vaši blízcí dostanou možnost zažít výjimečnou zkušenost, na kterou budou vzpomínat možná až do následujících Vánoc.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář