Bezpečnost práce a ochranu zdraví na pracovišti se nevyplácí podceňovat. Nejlépe uděláte, svěříte-li se do rukou odborníků

Legislativní úprava bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců při práci (BOZP) je velmi obsáhlá, široká a komplikovaná. Přitom je důležité nepodceňovat její důležitost: nejenže jde o zdraví vaše či vašich zaměstnanců, ale zároveň vás může dostat do velmi nepříjemné situace, pokud zákonným podmínkám nedostojíte.

Jak na nic nezapomenout?

Jak se ale v tak komplikovaném oboru zorientovat? Nejlépe uděláte, svěříte-li se do rukou odborníkům. BOZP totiž nezahrnuje pouze povinné školení o bezpečnosti práce – patří sem také požární ochrana, opatření pro ochranu životního prostředí (tento bod se týká zejména továren anebo třeba pracovišť, v nichž se manipuluje s chemickými látkami a prostředky) či revize používaných technických zařízení. Zapomenout nelze ale ani na takové zdánlivé drobnosti, jako jsou školení řidičů referentů.

Všechny tyto oblasti za vás zajistí společnost Civop, která se v oboru pohybuje již téměř 25 let. Zakládá si na tom, že se postará skutečně o všechny náležitosti v oblasti BOZP tak, abyste nemuseli řešit žádné další problémy. Zodpovědnost v současné době přebírá za asi 5 000 pracovišť na území České a Slovenské republiky.

Software udělá práci za vás

Společnost Civop je unikátní svým přístupem k informačním technologiím – tamější odborníci totiž rozumí moderní době, v níž může ten správný software práci usnadnit a ušetřit nepředstavitelné množství času. Jednotný informační systém nešetří práci pouze bezpečnostním technikům a technikům BOZP, ale zvyšuje i transparentnost pro vás jakožto zaměstnavatele. Ať se děje nebo plánuje cokoliv, s kvalitním softwarovým vybavením, které Civop používá, se nikdy nestane, že by vás někdo zrovna zapomněl informovat nebo jste složitě museli listovat e-mailovou schránkou. Všechno podstatné je na jednom místě.

Zajistěte bezpečnost práce ke spokojenosti vaší i vašich zaměstnanců – ušetříte čas i nervy před ohlášenými kontrolami.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář