Největší setkání HR ředitelů se blíží

MotivP kromě spousty menších konferencí každoročně pořádá tradiční velkolepou HR konferenci. Ta letošní nese téma „Od sdělování ke sdílení“ a jako vždy se máme na co těšit. Seznam řečníků zůstává stále ještě utajený, ale zájem o účast je vysoký.

Letošní ročník navazuje na konferenci o knowledge managementu s podtitulem „Kdyby firmy věděly, co všechno ví“. Téma bude zaměřené na sdílení informací i v nebyznysovém prostředí, protože právě v tom je potenciál do budoucna. Zatímco dříve se soupeřilo kdo s koho, brzy se bude vše orientovat na kooperativní strategie. Výhodou oproti konkurenci už nebudou jen znalosti a zkušenosti, ale schopnost je předávat dál.

Souhlasíte s touto myšlenkou, nebo jste proti? Tak či tak se přijďte podívat, HR Konference 2016 vám dá odpovědi na všechny otázky týkající se tohoto tématu.

Co se na konferenci bude dít?

Tradiční HR konference už mají svůj řád, který se účastníkům líbí. Začíná se v devět hodin a pilně se přednáší až do večera. Celý den je však zpříjemněn přestávkami na oběd a na kávu. Právě ty jsou mezi účastníky tak ceněné, protože dávají šanci promluvit si s ostatními kolegy z oboru. Zajímavé bývají rovněž večerní programy a překvapení. Každá HR Konference přijde s nějakým překvapením a ta letošní nebude výjimkou.

Jména řečníků ještě nejsou známá, ale určitě je na co se těšit. Na minulých ročnících totiž vystoupili například Andrej Babiš, Andrej Kiska, Jaro Slávik, Dominik Duka a další známé osobnosti.

HR Konference 2016 se bude konat 24. – 25. listopadu v Brně. Předpokládá se účast 150 – 220 HR manažerů, takže s přihlášením moc neváhejte.

A kdyby to nakonec přece jen nevyšlo, konferenci bude možné zažít i z pohodlí domova. MotivP totiž veškeré své akce natáčí a umisťuje na web MotivP TALKS. Pustit si je tam může zdarma kdokoliv. To však nic nemění na tom, že osobně je to daleko větší zážitek. HR konference MotivuP jsou vnímané nejen jako výborný zdroj myšlenek, ale také jako perfektní příležitost k navázání nových vztahů s kolegy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář