Zapůjčení dodávky pro stěhování se vyplatí!

Pokud si chcete zapůjčit dodávku z jakékoliv půjčovny, budete vždy potřebovat řidičský a občanský průkaz. Pokud nemáte řidičák, tak je třeba si zajistit někoho, kdo ho vlastní. Kromě toho musíte doložit i další doklady. Pokud je klient živnostník, tak živnostenský list a také výpis z rejstříku. Kromě toho je třeba mít i určitý věk, a to je dvacet jedna let a praxi v řízení minimálně dva roky. Je dobré nemít na kontě nějaké přestupky z hlediska řidiče. Je to lepší, protože když je řidič studnice pokut, tak by si firma nemusela risknout mu svěřit jejich auta.

Co zahrnuje cena zapůjčení

Tak kromě cen, které zahrnují pronájem, například 350 Kč na tři hodiny jízdy, což znamená limit v podobě sta kilometrů, což je ten nejnižší, tak si musí zákazník vzít i další finance, a to na vratnou kauci, v tomhle případě v podobě pěti tisíc. Pokud je někomu tři hodiny málo, tak na druhém místě je dvojnásobek času spolu s dvojnásobkem kilometrů. To už stojí sedm stovek, takže pořád ještě výhodná cena.

Dokonalý vozový park

Firma, zabývající se pronájem dodávek musí mít dokonalý vozový park. Je to slušnost vůči zákazníkům, kteří si zaplatí za jejich služby. Auta musí mít technický stav v té nejlepší a nejkvalitnější možné míře, to je prostě samozřejmost. Na požádání zákazníka by měla firma ukázat dokumenty, kde je zanesen technický stav vozidel. Pokud by odmítla, tak to může zavánět tím, že jejich vozidla nejsou až v takovém pořádku, jak by to mělo být.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář