Zajistěte si na internetu doživotní příjem

Jak by se vám líbilo, kdybyste pár dní, týdnů či měsíců pracovali, a tím si zajistili doživotní příjem? Že je to váš splněný sen? Nejste jediní. A v dnešním světě neomezených možností se i tohle dá zařídit. Zaručenou šancí pro každého jsou affiliate programy.

Každý e-shop má vyhrazenou určitou částku na marketingové aktivity. Někdo utratí peníze za reklamu ve vyhledávačích, jiný třeba za SEO. Čím dál více online obchodů však zjišťuje, že nejefektivnější jsou pro ně provizní systémy. Zatímco u reklamy platí za zobrazení, při použití provizního systému odvádí peníze jen za každého přivedeného zákazníka.

Co to má společného s vámi?

Vy můžete dostávat peníze za ty přivedené zákazníky. Je jedno, zda jste zkušený marketér, provozovatel nějakého webu nebo běžný uživatel internetu. Odkazy, přes které zamíří zákazníci do e-shopu, se dají šířit kdekoliv – třeba na sociálních sítích, v diskuzních fórech atd. Za každého zákazníka, který si skutečně něco objedná, dostanete provizi v řádu několika procent z utracené částky. Nejlepší na tom je, že tyto peníze obdržíte kdykoliv, když někdo použije váš odkaz, ať už je to za měsíc nebo deset let od jeho zveřejnění.

Jak začít?

Spousta e-shopů má svůj affiliate program, takže jen zapátrejte na webových stránkách svých oblíbených online obchodů a čtěte si podmínky. Vždy je však lepší přivádět zákazníky obchodu, o který je zájem, jedině tak si vyděláte hodně peněz. Nejdůležitější je tedy volba správného projektu.

Jak poukazují na webu www.dozivotniprovize.cz, dlouhodobě nejvyšší výdělky vám vynese segment sportovních sázek. Jak je to možné? Odměny tady dosahují nejvyšších částek (až 35 %), navíc funguje doživotní provize. Jako dobrý partner je hodnoceno casino a sázkovka Unibet. Na českém trhu má velký potenciál, začíná tady působit teprve nyní od ledna 2017. Spolehlivost je zaručená dozorováním komise pro cenné papíry a vyzkoušená – platby jsou opravdu pravidelně posílány okolo 20. dne v měsíci.

Více informací i tipů jak si zajistit doživotní výdělek najdete přímo na www.dozivotniprovize.cz.

1 Komentář

Napište komentář