Kam na hory?

Rádi byste zpestřili Vašim dětem jarní prázdniny lyžováním v Orlických horách? Orlické hory si zamilujete pro krásnou přírodu i pestré možnosti k lyžování. Typy na ubytování můžete hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz. Na webové adrese ubytovani.kamsi.cz/orlicke-hory/jsou inzerovány nabídky na ubytování v apartmánech, ubytováních v soukromích, hotelech i penzionech.

K nejoblíbenějším lyžařským centrům v Orlických horách patří zejména Ski centrum Říčky v Orlických horách. Na své si zde přijdou také běžkaři, kteří najdou výhodné místo pro své zimní toulky na lyžích na vrchu Zakletý. Ve ski areálu najdete čtyři sjezdovky. Sjezdovka Slalomka je vyznačena černou barvou a láká ke sjíždění zkušené a sportovní lyžaře. Tato sjezdovka je v průběhu zimy celá průběžně zasněžována umělým sněhem. Ve ski areálu je možné lyžovat také na červené a modré sjezdovce. Na vrchol sjezdovek se můžete nechat vyvést čtyřsedačkovou lanovkou.

Z levného ubytování Orlické hory to budete mít nedaleko také do areálu Sportprofi v Deštném v Orlických horách. Tento skiareál nabízí také možnost k večernímu lyžování od 18:00 – 21:00. K lyžování je zde k dispozici až šest vleků. Vyzkoušet můžete také snowpark. V areálu najdete také lyžařskou školu a půjčovnu lyžařského vybavení.

Ubytování Orlické hory nabízí také pestré možnosti k volnému času, i když se Vám nebude chtít zrovna na sjezdovky. Navštívit můžete například Muzeum řemesel v Letohradě nebo se vydat za relaxací do aquaparku v České Třebové. Pokud patříte k milovníkům procházek, pak Vás určitě nadchne možnost výhledu z Tyršovy rozhledny v Žamberku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář