Vzhůru k lepšímu vzdělání v sociálních službách

Nabyli jste pocitu, že je potřeba udělat ve svém profesním životě změnu, a rádi byste se věnovali oboru pečovatelství a byli tak prospěšní těm, kteří to potřebují? Chybějící vzdělání si můžete hravě a vcelku brzy doplnit ve Vzdělávací agentuře Seduca.

Kde získat vzdělání z oblasti sociálních služeb?

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a svým obsahem plně odpovídám požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu pracovníka v sociálních službách podle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Kurz je pravidelně otevírán v téměř třiceti městech České republiky. Mezi nabízenými místy naleznete například město Jeseník, Brno, Praha, České Budějovice, Boskovice, Plzeň a mnohá další. Uchazeč o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostravaby měli být starší osmnácti let a dosáhnout tak plnoletosti. Dále netřeba mít ukončeno základní vzdělání a prokázat trestní bezúhonnosti. Uchazeč by měl být také zdravotně způsobilý. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních věcích Vám ukáže, jak se starat o nemocné, o osoby ZTP, osoby v důchodovém věku i jak pečovat o děti. Kurz trvá bezmála dva měsíce a jeho ukončení se může stát skvělým dárkem k Vánocům pro Vás i Vaše nejbližší, kterým záleží na tom, abyste mohli dělat takovou práci, která Vás bude bavit.

Co se dovíte v kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách?

Vzdělávání v sociálních službách nabízí osvojení, jak teoretických vědomostí, tak jejich uplatnění během odborné praxe. Veškeré informací o náplni tohoto kvalifikačního kurzu se dovíte na webové stránce Vzdělávací agentury Seduca a to zde www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach. Kurzy jsou pojaty celistvě a osvojíte si zde schopnosti, jak pracovat s nemocnými i staršími lidmi. Získáte základy anatomie, epidemiologie, psychologie i etiky. Naučíte se pečovat o seniory. Zjistíte důležité informace z oblasti hygieny, sociální gerontologie, základů péče o domácnost, ochrany zdraví i metod sociální práce.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář