Vytvořte tu správnou vánoční atmosféru s LED rampouchy

Už jste přemýšleli o tom, jaké vánoční osvětlení se vám bude pro letošní Vánoce hodit?

Dalo by se říci, že letos frčí LED rampouchy a vy byste určitě neměli zůstat pozadu, pokud nechcete, aby se vám sousedi vysmáli, že letos nemáte tu výzdobu nic extra.

Vánoce jsou ještě poměrně daleko, i když zase už ne tolik, protože obchodníci se už pomalu, ale jistě chystají překvapit své zákazníky zbožím na vánoční svátky, což se rok co rok děje čím dál dříve. Přesto už je nejvyšší čas, aby každý, kdo hodlá vyzdobit svůj domov uvnitř i venku, začal přemýšlet, jaké bude potřebovat vánoční osvětlení, aby pro sebe a své blízké vykouzlil dech beroucí vánoční atmosféru a tím i nejkrásnější svátky z celého roku.

V tomto článku se zaměříme na LED svítící rampouchy, které vypadají velmi elegantně, a díky bezkonkurenční svítivosti vytváří ideální sváteční kouzlo. Velkou výhodou svítících rampouchů je to, že nespotřebují tolik elektrické energie, jsou cenově přijatelné a dokážou přesně vystihnout tu pravou pointu celých Vánoc.

Díky světelným rampouchům, zejména když je zavěsíte na okna či pod střechu nebo venku na stromy, získáte pocit, že venku sněží, což vynikne hlavně v podvečerních a večerních hodinách. Právě tehdy vyniká jejich světlo nejlépe. A iluze sněhu není na škodu, zvlášť když v posledních letech míváme ve většině případů Vánoce na blátě.

Vánoční osvětlení rampouchy – proč jsou pro vás skvělou volbou?

Kdo by netoužil po skutečně originálním způsobu osvětlení svého domu. Vánoční rampouchy jsou tím pravým ořechovým pro každého, kdo chce mít opravdu krásné vánoce s luxusním osvětlením, které okouzlí každého, ať už členy rodiny, přátele nebo třeba kolegy z práce, kteří přijdou na vánoční večírek, který se rozhodnete pořádat.

Zřejmě největší výhodou a také velmi důležitým faktorem je jejich krása a prvotřídní design. Dovedete si představit něco krásnějšího, než zavěřený řetěz z LED rampouchů, který zavěsíte třeba nad krbovou římsu, vše zhasnete a necháte svítit jen vánoční stromeček a rampouchy nad krbem, které budou svítit do modra, máte o Vánoce vystaráno.

Nemusíte se bát, že by takové osvětlení zruinovalo váš rodinný rozpočet. Energetická úspora je zde na prvním místě, a pokud hledáte osvětlení, které má skutečně minimální spotřebu, jsou LED rampouchy nejlepší volbou. Účet za energii už pro vás nebude stresová záležitost.

Kam se dají světelné rampouchy umístit?

Možná vás to překvapí, ale LED rampouchy můžete umístit všude tam, kde chcete mít něco nevšedního, krásného a elegantního. Hodí se nejen do interiéru, třeba na stromek nebo na zábradlí spolu s girlandou a ozdobami, ale také do exteriéru, kde se s nimi vyřádíte možná ještě více, než uvnitř domu.

Ozdobte okna, prostor nade dveřmi i vedle nich, okraje střech i okap, zahradní altánek a skleník, kůlnu na dřevo a nářadí, garáž, ale i záhony a vzrostlé stromy. Dokonalé jsou ledkové rampouchy také na živý plot. Co se týká interiéru, můžete pomocí rampouchů oživit například lustr. I tohle tato vánoční dekorace umí!

Jestli je to obyčejný nezdobený lustr, který má třeba tři až čtyři ramena, nebo snad jen nějaký bez ramen, zcela nezáživný, pak na něj přidělejte svítící rampouchy. Dejte si záležet a omotejte ho opravdu kolem dokola, aby vypadal, jako kdyby to byl křišťálový lustr někde na zámku. Věřte, že LED krápníky tohle umí, vytvoří něco dokonalého, krásného, draze vypadajícího a ještě vám ušetří peníze z vaší kapsy.

Vánoční LED rampouchy – ideální osvětlení na svátky

Další důvod, proč je tento druh osvětlení tak oblíbený, je snadná instalace rampouchů. Kupte si nalepovací háčky, vázací drát, stahovací pásky a izolepu a můžete se pustit do práce. Pokud budete připevňovat LED rampouchy i pod okraj střechy, tak si ještě pořiďte hromosvodové SS svorky, které jsou pro tuto činnost ideální. Svorky se jen přidělají a řetěz s LED rampouchy do něj zacvakáte, případně si pomůžete vázacím drátem.

Víte co vás ještě na závěr čeká? Správně! Inspirace v podobě naaranžovaného vánočního osvětlení včetně LED rampouchů na stylovém domě. Užijte si světelnou podívanou na videu zde.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář