Vytvořte si stylový kryt na mobil podle vlastního gusta

Stačí se jen rozhlédnout a ihned vidíte, že chytré telefony vládnou současnému světu. Už dávno to nejsou jen „krabičky“ na volání a psaní SMS. Z telefonu se stal přístroj, bez kterého se neobejdeme v životě ani v práci. Současně je to doplněk, rádi se jím pochlubíme ostatním a ukážeme náš vybraný styl. Zjistili jsme, kde a jak si nechat vyrobit originální kryt na mobil s jedinečným potiskem ze všech stran.

Kryt na mobil jako jistota odolnosti

Když si koupíte nového mazlíka, jistě chcete, aby vypadal co možná nejlépe. Základní barevné provedení určitě není tím, čím byste oslnili. Navíc původní obaly nejsou příliš odolné. Mít originální vlastní kryt na mobil je trendy a koupíte si i jistotu, že váš telefon vydrží otřesy i pád.

snowboard

Staňte se návrhářem!

Pokud milujete styl, v žádném případě vám nemohou vyhovovat designy, které jsou běžně dostupné. Na metalické barvě, americké vlajce nebo Eiffelově věži nic výjimečného není. I ve vás je tvořivý duch, pusťte ho ven a vytvořte si například kryt na mobil s vlastní fotkou. Jde to jednouše díky mycase.cz.

Jak postupovat?

Nejdříve si zvolíte typ telefonu, díky široké nabídce na mycase.cz bez problémů vytvoříte kryt na Iphone, kryt na Samsung a jiné. V druhé fázi se vám otevře přehledný konfigurátor a je na čase se pustit do díla. Lze si zvolit libovolnou barvu, nahrávat obrázky či fotografie, vložit jakýkoliv text. Na závěr svou práci uložíte, potvrdíte objednávku a tím je dílo dokonáno. Váš zbrusu nový kryt na mobil vám přijde domů poštou do 96 hodin od doby, kdy se peníze připíšou na účet prodejce. Kryty na Iphone z mycase.cz jsou vysoce odolné. Jejich provedení vás bude bavit, jako jediní v ČR totiž tisknou i na hrany a boky. Aby obrázky pevně držely, jsou “zapečeny” pod lesklou vrstvou. K tisku motivů používají zkalibrované a odladěné tiskařské stroje, což je zárukou živých barev.

Jako bonus dostane každý zákazník slevu 100 Kč na další nákup!

1 Komentář

Napište komentář