Nebaví vás stahovat půl dne film, který trvá hodinu? Máme řešení! xShare.cz

Občas jde doslova o závislost. Někdy musíme nesnesitelně dlouho čekat, než získáme to, po čem toužíme. O čem je řeč? Přece o stahování filmů, seriálů a oblíbené hudby z internetu.

Šlo to i dříve, ale pomalu

A jaký je tedy u nás nejlepší web na stahování filmů? V českém prostředí se dlouhodobě těšil největší popularitě server Uložto.cz, který lákal uživatelskou přívětivostí, rozsáhlou databází a možností stahovat zadarmo, ač s omezenou rychlostí. S rostoucí konkurencí se někteří uživatelé přiklonili spíše k alternativám jako Sdilej.cz, Datoid.cz, Webshare.cz nebo Fastshare.cz. Žádný z nich však dosud nenabídl to, nač jsme všichni netrpělivě čekali: možnost stahování zcela zdarma bez jakéhokoliv rychlostního omezení. Že se vám to stále jeví jako utopie? Pak čtěte dál!

Neomezená rychlost pro každého už není hudbou budoucnosti

Nový web pro stahování filmů, hudby i datových souborů xShare.cz válcuje konkurenci tím, že jako jediná služba na českém internetu poskytuje neomezenou rychlost jak pro stahování, tak pro nahrávání zcela ZDARMA. Jediné, co musíte udělat, abyste tuto výhodu získali, je provést registraci – pouhých pár kliknutí. Pak už záleží jen na vašem připojení, jak rychle se ke kýženému filmu dostanete. Nám se podařilo dosáhnout rychlosti 300 Mbit/s!

Uživatelsky příjemné prostředí

Přehledností server xShare.cz nikterak nezaostává, ba naopak. U každého souboru okamžitě uvidíte jak hodnocení uživatelů, tak barevné označení informující o tom, zda je video HD ready (modrá), nebo Full HD (červená). Samotné vyhledávání je jednoduché a efektivní. Navíc máte k dispozici záložky, pod nimiž lze zobrazit jednotlivé typy souborů – video, audio, data i zabalené programy. Že se vám vlastně velký objem dat stahovat nechce, protože máte neustále plný disk? Nevadí. Oproti velké většině podobných stránek nabízí xShare.cz také možnost sledovat filmy a seriály přímo online. Možnost přehrávání vám také pomůže zjistit, zda snímek skutečně stojí za to.

Download i upload

Neomezenou rychlost jistě oceníte nejen u stahování dat, ale především u nahrávání, které bývá obecně ještě pomalejší. Díky xShare.cz budete moci zálohovat vaše soubory bez problémů na internetu a sdílet je s přáteli, kolegy i širokou veřejností. Chcete-li někomu poslat soukromé pracovní dokumenty nebo složku fotografií, které by neměl vidět každý, je tato služba ideální. Vše lze jednoduše zaheslovat a transfer proběhne v naprostém bezpečí. Neváhejte a přidejte se k registrovaným uživatelům xShare.cz, ať objem dostupných dat roste!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář