Vybíráme spolehlivý kryt na mobil

Za mobilní telefon jsme ochotní dát třeba dvacet tisíc, takže těch pár stovek do pouzdra bychom investovat mohli. Mobil vám totiž může věrně sloužit dlouhá léta, pokud nespadne do záchodu, nedostane se do rukou zvědavému batoleti, neupustíte ho na dlažbu nebo neutrpí pád ze schodů. Jen málo telefonů se dočká důchodu bez úhony a z velké většiny jsou to ty, které jsou chráněné obalem.

Spousta e-shopů nabízí obrovské množství krytů. Své varianty prodávají i mnohé renomované značky (Victoria’s Secret, Hugo Boss, …) a kvalitní výrobci mobilního příslušenství. Avšak i levnější pouzdra na mobil odvádí dobrou práci. Důležité je, aby telefonu přesně seděla a měla správně postavené výřezy na fotoaparát, jack na sluchátka atd. Pokud používáte technologii bezdrátového zařízení, připravte se na to, že v některých krytech vám nebude fungovat. To je dobré zjistit si předem.

d_57843a5f47424

Jaké pouzdro bude vyhovovat vám?

Zamyslete se nad tím, co od něj očekáváte. Chcete pouzdro, které se dá proměnit ve stojan? Jste neohrabaní, takže vám telefon často padá z ruky? Máte strach, že se vám mobil vykoupe? Pro každý případ existuje speciální pouzdro. Ukážeme si ty nejčastější druhy.

Masivní gumová: Tento typ pouzdra je jednou z nejlepších ochran, které můžete dostat. Je gumové, takže tlumí náraz, ale obvykle telefon hodně zvětší, mobil se vám s ním možná ani nevejde do kapsy. Tato pouzdra se vyrábí i ve vodotěsné variantě.

Tenká: Asi nejčastější varianta, protože mobil moc nezvětší. Některé kryty jsou tenké jen 0,5 mm, často bývají plastové. Dokonale chrání před poškrábáním, ale při pádu na zem moc nepomohou.

Flipová pouzdra: Dobrá volba, pokud nosíte mobil spíš v kabelce než v kapse. Ochrání ho ze všech stran, dokonce i displej.

Nejen pouzdro vás ochrání

Chcete-li mít telefon opravdu v bezpečí, je dobré zvážit také ochrannou fólii na displej a další bezpečnostní doplňky. Jejich přehled najdete v e-shopu JHMobil.cz, který se chlubí sortimentem 7 000 produktů skladem ihned k odeslání. Navíc zaručuje nejnižší ceny na českém trhu.

1 Komentář

Napište komentář