Vizitky podle vašich představ

Ať už jste drobný živnostník, prodáváte nemovitosti nebo nabízíte finanční poradenství, vždy je dobré mít po ruce vlastní vizitku. Předejdete tím nepříjemnému faux pas, když vám váš potenciální obchodní partner nebo zákazník předá vizitku a vy mu nebudete mít jak poskytnout své kontaktní údaje. Přitom nikdy neexistoval jednodušší způsob, jak získat profesionální vizitky.

Různé varianty provedení

Internetový obchod printuj.cz nabízí tisk vizitek online s dodáním do 24 hod po celé ČR. Na výběr je několik připravených návrhů, které jsou volně k dispozici. V případě, že jste dostatečně kreativní, nebo prostě jen chcete být originální, nabízí se možnost nahrát vlastní verzi vzhledu vizitek. Samotný tisk vizitek je pak prováděn v jasných barvách na brilantně bílý, pevný a odolný papír s matnou, nebo lesklou úpravou. Kromě toho můžete využít také lesklé nebo matné laminace, která dodá vašim vizitkám luxusní vzhled.

V nabídce jsou mimo to také dvě varianty rozměrů vizitek a volba typu papíru. Nejpoužívanější rozměr v České republice je 90×50 mm, ale zvolit se dá také alternativní verze 85×55 mm. Vše záleží na vašich preferencích a velikosti kapes v peněžence.

Jaký zvolit papír pro tisk

Jestliže si nijak zvlášť nepotrpíte na vzhledu a kvalitě vizitek, postačí tisk na matný hladký 250g/m papír. Pokud však chcete skutečně udělat dobrý dojem a nabídnout zákazníkovi kvalitní vizitku, bude vhodnější variantou papír vyšší gramáže. Internetový obchod printuj.cz nabízí tisk vizitek na papír 300 g/m a výše. Lesklý papír se využívá při tisku vizitek, kde je plocha méně pokryta tiskem, jelikož samotný kompatibilní toner má spíše polomatný vzhled. Nejen, že výsledek by nepůsobil kvůli množství toneru leskle, ale navíc se taková vizitka, kvůli specifickým vlastnostem papíru, zdá na omak tenčí a nepůsobí tak moc kvalitně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář