Venušiny kuličky posilují oslabené svaly pánevního dna

Venušiny kuličky nejsou pouze erotickou hračkou, oblíbené jsou mezi ženami i pro zdravotní benefity. Odhoďte tedy stud stranou, objednejte si Venušiny kuličky a začněte s posilováním oslabených svalů pánevního dna.

Venušiny kuličky, jak už samotný název napovídá, jsou tvořeny dvojicí spojených plastových kuliček, uvnitř kterých jsou umístěny ještě kuličky kovové. Právě kovové kuličky mají za úkol při pohybu vyvolat jemné chvění a vibrace, čímž dochází ke stimulaci svalů ženských rodidel. Venušiny kuličky nejenže posilují svaly, ale také přináší slastné potěšení.

Jak Venušiny kuličky fungují?

Venušiny kuličky vás nutí zatínat neustále svaly, které byste jinak ani při jakémkoliv jiném cvičení nezapojily. Právě takové cvičení ocení i váš partner, protože posílené svaly zajistí intenzivní sexuální prožitek pro obě strany.

Jestliže s danou pomůckou nemáte žádné zkušenosti, pro začátek si vystačíte s lehčími modely. Venušiny kuličky zavádějte do pochvy nejprve na několik minut denně, později vám nebude vadit je mít klidně celý den, například i při sportování. Výsledky se dostaví už po šesti týdnech používání. Svaly budou pevnější.

Posílené pánevní dno je prevence proti inkontinenci

Venušina kulička má opravdu široké využití. Kromě sexuálního benefitu tedy oceníte posílené pánevní dno i v pokročilém věku, neboť se jedná o prevenci proti nežádoucímu úniku moči. Inkontinence je totiž problém hlavně žen, a to třeba po porodu i při nadměrné obezitě.

Jestliže si tedy chcete koupit Venušiny kuličky, najdete je jak v sexshopu, tak i v lékárnách či zdravotních potřebách. Sexshop Sexio.cz je považován za nejdiskrétnější e-shop v ČR, navíc si můžete k Venušiným kuličkám přihodit ještě další erotické pomůcky a zpestřit svůj intimní život.