Venkovní vířivky prospějí tělu i mysli. Pro maximální efekt je třeba zvolit správný model

Pezibear / Pixabay

O tom, že jsou venkovní vířivky zdraví prospěšné, se hovoří už dlouho. Nejsou tedy jen místem odpočinku, ale prospějí i našemu tělu. Aby však venkovní vířivka plně odpovídala našim požadavkům, byla účinná na nejrůznější neduhy, a zároveň byl její provoz úsporný, je třeba vybrat správně. Pro používání v kterémkoliv ročním období musíte zvolit celoroční venkovní vířivku, přičemž to nejlepší řešení představují švédské venkovní vířivky IQue Sweden, jež jsou navrženy tak, aby obstály i v drsných severských podmínkách.

Zajděte si pro tu svou do showroomu Spahouse.cz

Vybrat venkovní vířivku nemusí být vždy úplně snadné, proto je třeba jít tam, kde vám rozumí a odborně poradí. Třeba do společnosti Spahouse.cz, která je výhradním distributorem vířivek IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku a kromě dobrých rad vám dá možnost vyzkoušet si venkovní vířivku na vlastní kůži. Provozuje totiž showroomy vířivek v Praze, Slavkově u Brna a Hradci Králové, kde mají zákazníci možnost vířivku otestovat. Místní vyškolení pracovníci jim pak také prozradí, že vířivky IQue patří k technologicky nejvyspělejším a vynikají řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí. Oproti levným modelům vířivek nepoužívají pěnovou izolaci, ale systém trojité termální izolace, která efektivně reflektuje teplo, a zabraňuje tak vzniku tepelných mostů. Tím se prodlužuje životnost elektrických součástí i výrazně snižují náklady na ohřev vody. Trojitá termální izolace vám může ušetřit až 30 % nákladů ročně.

Dokonalý požitek všemi smysly

Další výhodou venkovních vířivek IQue je pak to, že rozmístění jejich trysek je cílené a promyšlené v každém sedáku, takže se postarají o komplexní masáž celého těla a umožní vám i individuální nasměrování na tu část těla, kterou potřebujete uvolnit. Nesporným benefitem je pak také to, že je můžete ovládat přímo z místa a díky ergonomicky tvarovanému sedáku vás nebudou vynášet ven z vany. A garantovaná životnost až 20 let je pak už jen takovou pomyslnou třešničkou na dortu.

Chcete-li si tedy užívat veškeré benefity, které pobyt ve vířivce přináší, sáhněte po osvědčeném modelu od renomovaného výrobce.