Přemýšlíte nad opravdu originálním dárkem, který bude šitý na míru oslavenci?

profivideos / Pixabay

Znáte ten pocit paniky, když nejste schopní vymyslet opravdu parádní dárek pro někoho, koho máte rádi? Pak věřte, že v tom ani náhodou nejste sami. Postupem let neustále musíme řešit nejrůznější svátky, narozeniny, Vánoce i další zajímavé události. Tentokrát na to jděte trochu jinak a spolehněte se na náš nápad. Jaký?

Dárek přímo na míru

Rovnou zapomeňte na kdovíjaké předražené zbytečnosti, které akorát někde leží a chytají prach. Stejně tak se vyhněte darování tuctových předmětů, jako jsou knihy, ponožky, lahve s alkoholem a podobně.

Tentokrát vymyslete vlastní trička s originálním potiskem. Slaví zrovna vaše děti narozeniny? Pak jim udělejte radost s motivem jejich oblíbené pohádky/hry/streamera a podobně. Má váš otec svátek? V takovém případě se snažte vymyslet vtipný nápis a do pozadí dejte vaši společnou fotografii. Kolegové zase ocení nějaké motto, které vyjádří váš vztah k šéfovi. Možností je opravdu nepočitatelně. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Návrh zabere pouhých několik kliknutí

Jak vlastně vytvoříte a objednáte zajímavé tričko s vlastním motivem? Je to snadné. Prostě si uvařte kávu, sedněte si k počítači a otevřete si webové stránky e-shopu Moje-triko.cz. Nejdříve si vyberte adekvátní podklad – tričko, spodní prádlo, hrneček, nebo mikinu (v tuhle chvíli si mnoho lidí nechává vyrobit třídní mikiny s vlastním potiskem). Poté zvolte barvu, střih a velikost daného předmětu.

Ihned se před vámi objeví přehledné grafické prostředí, do něhož budete moci jednoduše nahrát vlastní fotografii a napsat libovolný nápis. Dejte si vážně záležet, abyste udělali oslavenci opravdovou radost. Ve výsledku své umělecké dílo potvrdíte a objednáte. V rámci několika málo pracovních dní vám přijde až domů.