Také se neobejdete bez diáře?

Ačkoliv máme k dispozici všechny ty elektronické kalendáře, plánovače a nejrůznější chytré aplikace, spousta lidí stále nedá doplatit na klasické papírové diáře. V kabelkách je nosí mnohé ženy a zbožňují je i někteří muži. Jestliže mezi ně patříte, je na čase začít si vybírat diář na příští rok!

Výroba diářů je doménou české společnosti Helma 365. Ta už dlouhá léta po 365 dní v roce přináší krásu, radost a inspiraci pro váš čas. Kromě diářů vyrábí i kalendáře, zápisníky a obrazové kalendáře. A jaká nabídka by se vám mohla líbit?

Týdenní, nebo raději denní?

Jestliže je diář vaším nezbytným pomocníkem, pravděpodobně velmi dobře víte, jaký vám vyhovuje. Kdo se chystá pořídit si svůj první, ten by se měl zamyslet, co všechno si do něj plánuje zapisovat.

Jestliže si rádi rozepisujete každý den dopodrobna, tedy tvoříte si plán na dopoledne i odpoledne, bude lepší denní diář. Ten upřednostňují zejména manažeři a další časově vytížení lidé, kteří mají na každý den naplánovaných X aktivit a potřebují si o nich udržovat přehled. Ti, kdo si chtějí zapsat jen sem tam nějakou schůzku nebo si udělat poznámku o návštěvě zubaře, možná ocení spíš týdenní diář.

Praktický formát do kabelky

Druhým kritériem ke zvážení je rozhodně formát. Diář A5 je rozhodně lepší, pokud máte ve zvyku dělat si obsáhlé poznámky. Na druhou stranu diář A6 lépe vměstnáte do kabelky. Helma 365 má však v nabídce i extra velké diáře formátu A4.

Někomu záleží spíš na tom, co je uvnitř, avšak ženy si obvykle potrpí taktéž na design. Právě pro ženy jsou ideální autorské diáře Blanky Matragi, i ty najdete v nabídce české společnosti Helma 365.

A jaký plánovací diář si mohou vybrat muži? Dobře vypadají diáře s kvalitní koženkou s vzhledem imitujícím dřevo či vroubkovaná struktura. U Helma 365 si každý vybere dle svých preferencí.