S automobilem od Kia vyrazíte bez obav i na dlouhé cesty do zahraničí

Automobilová značka Kia Motors Corporation s více než sedmdesátiletou tradicí si jde pevně za svým cílem. Zařekla se totiž, že se stane jedním z největších výrobců automobilů na světě. Oficiální zastoupení má v současné době ve 165 zemích světa, přičemž v jejích závodech pracuje na 40 tisíc zaměstnanců.

Jestliže přemýšlíte, po jakém automobilu sáhnout, zkuste nahlédnout do pestrého portfolia čínské automobilky. Zklamaní rozhodně nebudete, ba naopak vás u jednotlivých modelů překvapí poměr cena a výkon.

Kia Sportage

V první řadě se představuje stylové SUV s vysoko umístěnými světlomety, které v kombinaci s nízkou širokou maskou působí hladce a nadčasově. Jakmile si usednete za volant modelu Kia Sportage, podmaní si vás ojedinělý styl. Společnost kladla důraz na detaily, jimž propůjčila chromovaný vzhled.

Kia Ceed

O něco menší je automobil Kia Ceed, jehož chloubou jsou přední xenonové světlomety. Společnost na přání zákazníka může zabudovat panoramatické střešní okno, přes které bude proudit do interiéru přirozené světlo.

Kia Stonic

Ojedinělým vzhledem se vyznačuje Kia Stonic. Vozidlo se hodí jak na jízdu po městě, tak i na daleké cestování. Disponuje mnoha inovativními technologiemi a slibuje nekonečné možnosti. Odvážného designu si všimne na silnici opravdu každý, a tak se stanete středem pozornosti.

Kia Rio

Dalším nepřehlédnutelným automobilem je Kia Rio se sportovnějším vzhledem. V interiéru se vám dostane maximálního komfortu. V zimě si užijete vyhřívání sedadel, v létě zase klimatizace. Samozřejmostí jsou i propracované asistenční systémy.

Kia Optima

Závěrem přichází elegantní Kia Optima. Automobilka si nechala záležet na kvalitě použitých materiálů, na vzhledu přístrojové desky i na exteriéru. Budete se cítit jako v obývacím pokoji, nikoliv jako v automobilu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář