Autodopravci, obraťte se na prodejce užitkových vozů. Pomůžou vám od starostí

Dispečeři dopravních společností i samotní autodopravci často stojí před problémem, kde vzít dostatečný počet dodávek, tahačů, vanů i osobních vozů pro přepravu zásilek, nákladu, potravin a spotřebního materiálu. Zákazníci se nikdy neptají, proč nebylo zboží dopraveno včas. Řidičů mají dopravci dostatek, ovšem častá poruchovost a nehodovost jsou důvody, proč užitkové vozy v automobilovém parku scházejí.

Největším vozovým parkem v České republice disponuje Vans Centre

Kontakt na prověřeného partnera, jenž je specializován na pronájem a prodej užitkových vozů, je k nezaplacení. Nepřetržitý servis a technické prohlídky společnosti Vans Centre jsou dostatečným předpokladem k tomu, aby byla schopna vyhovět přáním i nejnáročnějších zákazníků. Vozový park, jenž bude v blízké době rozšířen na ploše 25 000 metrů čtverečních, je možné navštívit osobně, případně si požadované vozy prohlédnout na webových stránkách.

Vybírejte si mezi typy automobilů i konkrétními výrobci

Potřebujete minibus, vany, furgony, chlaďáky, pickup, přívěs, sklápěč, skříň, speciální nástavbu, valník, nákladní a jiné užitkové vozy? Prohlédněte si ucelenou nabídku na stránkách vanscentre.com a snadno se zorientujete v konkrétních autech díky popisům technických parametrů, najetých kilometrech u ojetých automobilů, stejně jako si vyberete mezi auty v cenových relacích, jaké vám přesně vyhovují.

Prodejem svého starého auta snížíte cenu za nový vůz

Pokud máte v oblibě svoji značku, neváhejte a vstupte do kategorie výrobců, jako jsou například Iveco, Renault, Mercedes, Ford, Volkswagen, Peugeot, Nissan, Fiat, Citroën, Mitsubishi, Audi, BMW, MAN či Opel. V případě, že se potřebujete zbavit a legálně odhlásit z registru svůj starý automobil, obraťte se na stejného. Pomůže vám od starostí výkupem vašeho auta.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář