Rozšiřte si obzory

Udělejte něco pro vaši budoucnost a zaměřte se na cizí jazyky, se kterými budete mít větší šanci uplatnění na trhu práce. Jazyková škola LINGUA SANDY poskytuje svým studentům efektivní styl vyučování se zkušenými lektory, kteří jsou vybíráni přísnou komisí a prověřováni předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Tento ústav disponuje svým členstvím v Asociaci certifikovaných jazykových škol AJŠ.

Řádná jazyková výbava

Učení cizích jazyků napomáhá celkovému rozvoji osobnosti. Je nezbytné pro dorozumívání se mezi jednotlivými národy, a proto jsou studenti značně motivováni širokou škálou možností jejich budoucího povolání. Jazykové školy v Praze nabízí výjimečný styl vyučování, jehož metodické koncepce mají zásadně prvotřídní kvalitu. Přesvědčte se sami, jak efektivní mohou být vaše studijní dovednosti. Na výběr máte ze 41 jazyků!

Lekce angličtiny pro všechny

Výuka angličtiny je poskytována ve všech úrovních pro všechny věkové kategorie. Díky zábavnému studijnímu plánu je nejen nezapomenutelnou zkušeností, ale také příjemným trávením volného času. Kurzy mohou sloužit jako příprava na maturitu, Key English Test, FCE, CAE, Advanced, BEC Vantage, Preliminary a mnoho dalšího. Na své si přijdou i budoucí právníci či profesionální businessmani, pro které jsou založeny speciální kurzy. Některé lekce obohacují dokonce rodilí mluvčí.

Německy rychle a snadno

Podpořte vaši jazykovou vybavenost s kurzy němčiny, které jsou vedeny kvalitními lektory. Přínos z lekcí čeká na každého, jelikož se zde nabízejí různé úrovně jazyka dle požadovaného stupně pokročilosti. Do kurzu se můžete přihlásit jednoduše, a to za pomoci online objednávkového formuláře. Každého jistě mile překvapí příznivá cenová dostupnost. V mnoha případech se tu vyskytují velmi lákavé slevy, které mohou částku snížit až o stovky korun.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář