Reprezentativní prostředí pro pořádání konferencí a kongresů

Mnoho lidí ani neví, jaké všechny poklady se skrývají v Praze. Málokdo tuší, že v našem hlavním městě se nachází největší kongresový hotel v Evropě! Nabízí perfektní vybavení pro pořádání velkolepých konferencí a kongresů a rovněž zbylé prostory dělají více než dobrý dojem.

Kongresový hotel Praha**** můžete znát pod názvem TOP HOTEL. Nachází se na Chodově a jedná se o velmi rozsáhlý komplex. Luxusně působí už brána, kterou se dovnitř vchází, avšak teprve vnitřní prostory ukážou pravou krásu. Interiéry jsou zdobené freskami, mosaznými lustry, vodními fontánami, vitrážemi a spoustou obrazů. Nechybí díla významných českých umělců a jeden unikát dovezený až z Nepálu – kamenné desky z onyxu.

Kongresový sál Praha
Kongresový sál Praha

Konferenční prostory s veškerým vybavením

V TOP HOTELU se často pořádají svatby, sportovní akce, večírky, koncerty, školení, konference a kongresy. Všechny tyto události tady totiž mají k dispozici perfektně připravené zázemí. V hotelu se nachází pět velkých místností – kongresový sál Praha, I, II, III a TOP Congress hall. Všechny se dají variabilně uspořádat a do toho největšího se vejdou až dva tisíce návštěvníků.

Pro školení v užším kruhu lze využít některý z patnácti menších salonků, business centrum nebo zimní zahradu. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv konferenční prostory Praha, vždy budete mít k dispozici veškerou techniku, jako jsou projektory, bezdrátové připojení k internetu atd.

Ubytování pro všechny účastníky

Hotel je opravdu obrovský, a tak není problém zde účastníky konference rovnou i ubytovat. Mají tady celkem 810 pokojů, některé jsou bezbariérové. Vsaďte se, že zanechají stejně pozitivní dojem jako kongresové centrum Praha v TOP HOTELU. Účastníci se rozhodně nudit nebudou, v místních restauracích se mohou dobře najíst a nechybí ani možnosti relaxace a wellness.

Kvalitu dokládají také ocenění, jež TOP HOTEL získal. Stal se nejlepším čtyřhvězdičkovým hotelem roku 2016 a čtyřikrát po sobě byl označen za nejlepší kongresový hotel.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář