Pronájem pódia – postavte si jej kdekoliv

Pokud pořádáte nějakou společenskou akci, budete patrně potřebovat pódium. To ovšem není tak jednoduché sehnat. Jistě, na nějaké vesnické zábavě můžete bez výčitek použít starý návěs, do kterého postavíte muzikanty, a všichni budou spokojení. Ovšem na uspokojení sponzorů nebo na módní přehlídku to určitě stačit nebude.

O co se jedná?

Pronájem pódia funguje tím způsobem, že si jednoduše vyberete rozměr, který by vám nejvíce vyhovoval, a my už se o vše postaráme. Dodáme vám celé pódiové systémy i se schodištěm a s dalším příslušenstvím, které by se vám popravdě mohlo hodit. Můžete si tak přiobjednat například projekční rámové plátno, profesionální ozvučení nebo bezdrátový mikrofon, se kterým se můžete volně pohybovat a detailně tak moderovat probíhající akci.

Mohu si ho postavit sám?

Z bezpečnostních důvodů tuto možnost nenabízíme. S pronajatým materiálem vám pošleme i speciálně vyškolený tým techniků, který pódium postaví za vás. A nejen to, jsou schopni ho dopravit a postavit prakticky kdekoliv. Vy si tak budete moci plnohodnotně užívat probíhající akci. Špinavou práci za vás odvede někdo jiný. Navíc nechceme, aby se účastníci zranili například při nechtěném došlapu mezi hrany.

Na co se dá takové pódium využít?

Pronajaté pódium můžete využít prakticky na cokoliv. Ať už na něm budete pořádat módní přehlídku nebo konferenci či konsorcium sponzorů, vždy nejlépe poslouží svému účelu. Díky protiskluzovému povrchu se nemusíte bát, že by vaši účinkující uklouzli a přivedli se tak sami do velmi trapné situace. Pódia disponují i černým krytem bočnic, tudíž bude vše vypadat elegantně a přirozeně.

Jestliže tedy uvažuje o uspořádání společenské akce a schází vám pódium, zvažte jeho pronájem. Nevyjde vás to ani tak draho a k tomu dostanete veškerý servis.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář