Pracovní oblečení lze nakoupit nejlevněji ve velkoobchodě

Je spousta profesí, u kterých musí zaměstnanci nosit pracovní oděv. Jde o pracovníky v laboratořích, špinavých dílnách, ale třeba také lékaře, servírky či zahradníky. Většinou vyjde lépe, když oblečení pořídí zaměstnavatel, a pak je zaměstnancům rozdá.

Některé firmy dávají zaměstnancům příspěvek, ať si oblečení pořizují sami. Pak ovšem hrozí, že si pracovník nevybere správně a oblečení nebude odpovídat buď vzhledově, nebo třeba bezpečnostními požadavky. Kromě toho při nákupu ve větším množství bývá cena za jeden kus příznivější. Zajímavé nabídky má například brněnský velkoobchod s oblečením Xfer.

Pracovní oblečení pro servírky i silničáře

Xfer má poměrně širokou nabídku pracovního oblečení. Většina kousků je univerzálních, takže se hodí pro různé pozice. Pracovní kalhoty, dámské i pánské košile, zástěry, dokonce i šortky nebo zimní reflexní kalhoty. Na výběr je toho hodně, a to rozhodně nemusíte pátrat vyloženě jen v kategorii pracovní oblečení. V té ovšem začněte: https://www.xfer.cz/pracovni-obleceni.

Na práci se hodí i klasická trička

Pro spoustu pracovních pozic přijdou vhod také klasická jednobarevná trička. I těch má Xfer dost a prodává je nejrůznějším zákazníkům. Objednávají si je firmy, zájmové útvary, školy a různé další organizace. Xfer dokáže zajistit dokonce potisk či výšivku, což může být praktické i pro pracovní oblečení. Jednoduchým potiskem loga dáte hned najevo, co jste za firmu.

Prozkoumejte všechny kategorie

Na trička se podívejte zde https://www.xfer.cz/tricka, ovšem neopomeňte ani ostatní kategorie. Na zimu se budou hodit čepice nebo bundy/vesty.

Budete-li chtít, je možné se na všechno oblečení přijet podívat přímo do prodejny v Brně. Jinak lze oblečení objednávat plně online. U brněnské společnosti totiž nakupují zákazníci z celé republiky, a nejen ti firemní. Jde ovšem o velkoobchod, proto je nejlepší odebírat zboží ve větším množství.