Potištěné lepicí pásky jsou levnou formou reklamy

Lepicí pásky bez potisku vás připravují o levnou formu marketingové komunikace. Pokud balíte zboží pro zákazníky a rozesíláte balíky spedičními službami či Českou poštou, vždy se hodí nechat si natisknout lepicí pásky s vlastním potiskem.

Lepicí pásky s potiskem umí komunikovat se zákazníkem

Kvalitní lepicí pásky, etikety i další obalový materiál prodává společnost PÁSKY. Ta mimo jiné nabízí i vytvoření potisku na lepicí pásky dle požadavků zákazníků. Na webu firmy si velice snadno spočítáte kalkulaci, na kolik vás ten který typ potištěné pásky vyjde.

Firma prodává samolepicí PP pásky, PVC pásky, ekologické samolepicí papírové pásky, super pevné perforované štítky i nelepivé plastové LDPE pásky určené k ohraničení prostoru. V kalkulátoru si vyberete i typ lepidla, barvu pásky, její rozměry, počet kusů a počet barev tisku.

Firma PÁSKY dnes dodává pásky pro více než 5000 českých klientů

Chytře potištěné pásky umí posilovat firemní image, ale i komunikovat konkrétní marketingová sdělení. Snadno připomenou například vánoční slevové akce, číslo na infolinku, adresu webové stránky e-shopu, nabídku dalších top produktů obchodu, nebo třeba jen přívětivě poděkují zákazníkům za jejich přízeň obchodu a nákup. Pásky současně balíky chrání před poškozením během přepravy, před neautorizovaným otevřením a krádeží obsahu balíku.

Firma svým zákazníkům nabízí pravidelně různé akční nabídky. Veškeré objednávky lze realizovat online přes e-shop. Lepicí pásky i obalový materiál jsou u společnosti PÁSKY za velice atraktivní ceny, a to včetně potisku lepicích pásek, papírových tašek, LDPE fólií, štítků a etiket. U společnosti si lze objednat i výrobu a potisk kartonů.

Novinka: Potištěná textilní lepicí páska

Speciální novinkou v sortimentu je textilní lepicí páska Duck Tape. I tu lze opatřit potiskem. Páska má extrémně přilnavé hotmeltové lepidlo a charakterizují ji vysoká pevnost a životnost. Perfektně lepí na různé povrchy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář