Policejní baterka do každé domácnosti!

Až do úctyhodné vzdálenosti 230 metrů si posvítíte s touto luxusní taktickou svítilnou, která patří ke špičce ve své kategorii. Jmenuje se CEL-TEC FLZA-375 APOLLO a její výkon je až 375 lumenů. Pokud tolik světla nepotřebujete, lze přepnout na 130 lumenů, takže policejní baterka vydrží déle bez nabíjení. A když už jsme zmínili nabíjení, je dobré vědět, že v jejím těle je ukryta Li-Ion výměnná baterie. Tu lze dobít prostřednictvím microUSB konektoru, který najdete pod krycím prstencem. Možností, jak to udělat, je víc, využít se dá klasický PC, powerbanka, autoadaptér nebo klasická nabíječka do el. sítě.

To ale není všechno! Pokud je taktická svítilna důkladně nabitá, poslouží ona sama naopak jako powerbanka, díky níž si v případě nouze můžete dobít mobilní telefon. Obavy z toho, že se přitom tato policejní baterka zcela vydá ze své energie, jsou zbytečné. O režimu nabití informuje speciální LED. Celou operaci tak máte plně pod kontrolou.

Díky otočné hlavě můžete regulovat šířku světelného kužele. Buď si posvítíte na hodně vzdálený předmět nebo naopak zaberete velmi široký úhel, abyste viděli, co je ve vašem bezprostředním okolí.

Taktická svítilna je vyrobena z kvalitního, odolného hliníku. V místech, kde se do sebe jednotlivé díly dají zašroubovat, umístil výrobce těsnicí gumičky. Do baterky se tak nedostane voda ani vlhkost, což ji předurčuje pro použití v terénu. Rozhodně by neměla chybět ve vaší výbavě, pokud se rádi věnujete outdoorovým aktivitám, jezdíte na kole, chodíte na výlety nebo rybaříte. Stejně tak ji upotřebíte v domácnosti, ať už patříte mezi kutily nebo ji použijete pouze při běžných domácích aktivitách.

Výběr kvalitních policejních svítilen včetně užitečných informací najdete na e-shopu cel-tec.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář