Podstupte bezbolestnou proceduru tetování vlasů lékařským pigmentem, dosáhněte okamžitých výsledků a nechte díky elegantnímu strništi nadobro zmizet lysá místa

Technika tetování vlasů lékařským pigmentem může odstranit problémy, které jste se snažili již řadu let neúspěšně řešit růstovými séry, speciálními šampony a pudry. Jedná se o inovativní metodu, která je zcela sterilní, bezpečná a bezbolestná. V článku jsme si pro Vás připravili podrobný přehled celého průběhu zákroku včetně přípravy a následné péče.

K tetování vlasů se využívají speciální pigmenty, které byly přímo pro tuto činnost vyvinuty

Cílem procedury je vytvořit dokonalou imitaci vlasů a vlasových folikulů. V rámci aplikace dochází k zavádění lékařských pigmentů do horních vrstev pokožky. Barvící pigmenty mají účinky lékařských přípravků, jsou hypoalergenní a certifikované. Do pokožky se zavádějí pomocí tenké jehly, kdy specialista kreslí každý jeden vlas s ohledem na aktuální růstovou linii i hustotu, aby byl výsledek co nejvěrohodnější.

Dokonalá barva je zajištěna díky technice koloristiky, kdy specialista namíchá několik odstínů, které se budou dokonale hodit k barvě vlasů, očí i tónu pleti.

VÝHODY PROCEDURY

  • Úprava růstové linie vlasů.
  • Eliminace částečné a úplné alopecie.
  • Odstranění lysých míst.
  • Optické zahuštění a zmenšení vysoké čela.

Tip: Příčiny alopecie hledejte 3 měsíce před tím, než došlo k nadměrnému vypadávání.

Vhodnou přípravou zajistíte, že aplikace pigmentů proběhne bez komplikací a doba následného hojení se zkrátí na minimum

Veškerá doporučení k přípravě naleznete volně na internetu. Rovněž dostanete všechny tyto informace od specialisty v době, kdy se na zákrok objednáte.

JE NUTNÉ ZAMĚŘIT SE PŘEDEVŠÍM NA:

  • léky, které užíváte;
  • kosmetiku, kterou nanášíte na pleť;
  • vše, co konzumujete.

V průběhu 24 hodin před zákrokem nekuřte, neužívejte alkohol, kávu, energetické ani jiné stimulační nápoje. Na pleť nepoužívejte žádné přípravky pečující kosmetiky. Stejně tak vynechejte i růstová séra. Nekonzumujte příliš kořeněná a těžká jídla. Všechny faktory vedou k nežádoucímu ředění krve.

V době 10 dnů před aplikací nevystavujte pokožku hlavy přírodnímu a umělému slunci. Pigmenty mohou být vpraveny pouze v případě, že kůže není zarudlá a spálená od slunce. Důvodem je skutečnost, že by za takových podmínek specialista nebyl schopen zvolit vhodný odstín.

10 dnů před návštěvou  estetické kliniky přestaňte užívat léky ředící krev. Po dobu 14 dnů nesmíte užívat antibiotika, jinak by Vaše tělo vpravený pigment odmítlo.

Samotnému zákroku předchází konzultace a nanesení lokálních anestetik

Před samotným vpravením pigmentů si se specialistou popovídáte o daném zákroku. Zjistíte, co všechno Vás čeká, podepíšete potřebné dokumenty, vyplníte dotazník a seznámíte se s omezeními, která zákrok pro člověka představuje.

Poté Vám budou na celou oblast hlavy nanesena lokální anestetika, proto se nemusíte obávat bolesti. Nepoužívají se jehly, ale pouze krém.

Cena a doba samotné procedury se odvíjí od velikosti místa aplikace. Počítejte ovšem s tím, že je nutné si zákrok po kompletním zahojení zopakovat. Termín korekčního sezení si domluvíte se specialistou v rámci první procedury.

Po aplikaci lékařských pigmentů Vám specialista předá už jen doporučení k zajištění správného průběhu hojení.

K dosažení žádoucího výsledku je nutné dodržet jistá pravidla, protože jedině tak se budete moci z Vašeho nového vzhledu těšit dlouhodobě

Oblast aplikace si netřete a zbytečně se jí nedotýkejte. Před dlouhými koupelemi dejte přednost krátkému sprchování. Po celou dobu hojení nenavštěvujte solárium, veřejná koupaliště, sauny a další termální procedury.

Berte na vědomí, že hojení trvá zhruba 7 – 10 dnů. Během této doby může mít pigment velmi sytou barvou. Odstín se po zahojení ustálí. Ošetřovat danou oblast smíte jen speciálním přípravkem, který dostanete od specialisty. Přečtěte si o nejčastějších důvodech vypadávání vlasů.

Podstoupili byste tento zákrok, nebo dáváte přednost růstovým sérům, změně stravy a životního stylu?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář