Podnikatelé z různých odvětví si nemohou vynachválit textilní haly

Textilní haly od Polak CZ

Textilní haly už ušetřily čas i peníze mnohým podnikatelům. Využívají se jako stáje, sklady, hangáry, garáže, zemědělské budovy a sportovní centra. Své by o tom mohli vyprávět zaměstnanci divize montovaných hal společnosti POLAK CZ. Už od roku 1999 působí po celé ČR a budují haly, které slouží dlouhá léta.

Zvenku haly možná budí dojem jednoduché konstrukce pokryté plachtou, která nemůže dlouho vydržet, jenže skutečnost je jiná. Když je vše provedené kvalitě, s textilní halou přežijete více než deset let. Venkovní zdání totiž klame. Není vidět ani vnitřní vybavení, které může čítat vytápění, mantinely, tribuny, odvětrávání či seníky – vše podle účelu.

Lehké a přesto pevné přístřešky

Konstrukce z ocelových trubek je lehká, spoje jsou zajištěné fixačními ztužidly a dají se kdykoliv rozmontovat. Díky tomu je možné halu přemístit, zmenšit či rozšířit podle aktuálních požadavků. Pokud je zamýšlená jen jako dočasná (na dobu max. 3 let) a vyhovuje rozměrům (nejvýše 1 000 m2 zastavěné plochy a výška do 15 m), dokonce není nutné žádat o stavební povolení.

Lidé mívají největší strach ze špatné odolnosti plachty. Firma POLAK CZ spolupracuje s německou společností HEYTEX, která vyrábí vysoce odolné nánosové PES tkaniny řadící se do skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů. Tyto plachty jsou odolné proti UV záření, mechanickým i klimatickým podmínkám a mají garantovanou životnost nejméně 10 let. Vydrží vrstvu sněhu v zimě i silný vítr, a kdyby se přece jen někde protrhly, lze je opravit svárem.

Dokonalé parametry na míru

Veškeré haly jsou vyráběné přímo na zakázku, každá z nich je naprostý unikát. Po domluvě, výpočtech statika a specifikování požadavků jsou haly zhotovovány v Dětřichově u Svitav, odkud se vyvážejí do celé ČR i na Slovensko. Ze spokojených zákazníků jmenujme například firmy Vlamax Bystřice, Geosan Ostrova nebo Integry Automotive ze slovenského Lozornu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář