Penzion na Jižní Moravě, který stojí za návštěvu

Řekne-li se Jižní Morava, většině z nás se vybaví oblast Pálavy a její nekonečné vinice. Na své si zde přijdou nejen milovníci vína, ale také sportovní nadšenci, kteří tu mají nespočet vyžití. Řeč je o turistických a cyklistických trasách, jimiž jsou Pálavské vrchy doslova protkané.

Kde se ubytovat?

Vaše kroky by měly vést do Pavlova, jenž se nachází přímo v srdci Pálavy. Pod zříceninou hradu Děvičky naleznete penzion Pavlov, jenž nabízí nejen ubytování, ale též restauraci a sklepní vinárnu. Budete tak mít všechno po ruce, a navíc si užijete venkovní posezení až pro 15 osob s možností vlastního grilování. V penzionu je pro vás připraveno 5 rekonstruovaných pokojů s 21 lůžky včetně přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, v němž nechybí ručníky, sprchové gely a šampony. Maximální komfort během vašeho pobytu zajistí zdravotní matrace, TV, lednice, vysoušeč vlasů a WIFI.

Ochutnejte místní kuchyni

Jak již bylo zmíněno, ubytování Pavlov má pod svou střechou i výbornou restauraci, v níž panuje útulná rodinná atmosféra. Nejen, že si tu pochutnáte na místních specialitách, ale užijete si také hudební večer s cimbálovou muzikou. Rovněž není žádným problémem uspořádat zde firemní akci, rodinnou oslavu či svatební hostinu. K návštěvě Moravy neodmyslitelně patří ochutnávka vín. Ve zdejší sklepní vinárně vám bude nabídnuta řízená degustace vín včetně odborného výkladu.

Kam vyrazit v okolí?

Pálava patří k turisticky nejvyhledávanějším lokalitám, neboť je tu spousta atraktivních lokací. Za zmínku jistě stojí nádrže Nové Mlýny, které lze projet lodí nebo na šlapadle. V těsné blízkosti se nachází Aqualand Moravia, jenž slibuje den plný zážitků nejen pro rodiny s dětmi. Dáváte-li přednost relaxaci, dopřejte si wellness v termálních lázních Laa an der Thaya v Rakousku hned za hranicemi.