Opravy starých traktorů svépomocí jsou možné díky kvalitním náhradním dílům.

Máte doma starý Zetor? Pak jistě oceňujete velmi dobrou dostupnost náhradních dílů, díky které si můžete tento zemědělský stroj opravit svépomocí. Zemědělství má v České republice dlouholetou tradici, a právě proto v naší zemi vznikly kvalitní traktory Zetor, které jsou oblíbené jak u nás, tak v zahraničí.

Když se řekne Zetor, snad každý u nás v ČR si představí klasický traktor. Právě traktory této značky jsou již tradičním pomocníkem mnoha farmářů. A velkou výhodou je, že starší typy si lidé ve většině případů opravují svépomocí. Stačí jim zakoupit si náhradní díly hodící se pro Zetor, které jsou u nás v ČR bez problémů dostupné.

Historie traktorů Zetor

První český traktor značky Zetor byl představen veřejnosti již v roce 1945. Měl označení Z-25 a i když dnes zdobí spíše muzea, stále ho můžeme spatřit na políčkách drobnějších farmářů. Tento traktor je zkrátka „nesmrtelný“. Stačí zakoupit náhradní díly hodící se pro Zetor.

Již v 50. letech společnost začala pracovat na tzv. unifikovaných řadách traktorů Zetor, které byly označovány zkratkou UŘI. Traktory Zetor si díky své vysoké kvalitě a spolehlivosti získali důvěru zákazníků nejen v ČR. Značka Zetor je dnes zastoupena v mnoha zemích, a to například v Severní Americe, ve Francii, Velké Británii, Německu, Slovensku, Polsku a dalších.

Nekvinda – Zemědělská technika a.s.

Náhradní díly, které se hodí pro Zetor zakoupíte například u společnosti Nekvinda-Zemědělská technika a.s. Všechny náhradní díly, které jsou zobrazeny na e-shopu jsou skladem a expedovány do 24 hodin. V případě, že jste na e-shopu nenašli vyhovující náhradní díl, kontaktujte společnost Nekvinda-Zemědělská technika a.s., která vám s řešením ráda poradí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář