Nezapomenutelné svatba v krásné lokalitě a ve společnosti vína

Vybíráte vhodné místo pro svatební obřad, a i následnou oslavu? Co takhle spojit obřad a hostinu s příjemným pobytem v zajímavé lokalitě, kde budete moci ochutnat zajímavé ročníky vína a poznat jedinečnou přírodu? Pro tyto příležitosti je jako stvořená oblast jižní MoravyVinařský dům – místo jako stvořené pro oslavu

Pokud si chcete říct své vytoužené ano na nějakém atraktivním místě, pak je svatba na jižní moravě jednoznačně skvělou volbou. Vinařský dům je místem jako stvořeným pro svatební veselí, hostinu a společné setkání novomanželů a jejich hostů. Nechte si sestavit dokonalou svatbu přesně podle vašich představ.

Romantika v krásné a jedinečné oblasti

Svatba jižní morava nadchne nejednoho romantika a milovníka nádherné přírody. Díky této atraktivní lokalitě budete moci prožít romantickou svatbu v krásné a jedinečné oblasti. O jedinečné scenérie se postarají rozsáhlé vinice a překrásné výhledy do širokého okolí. Svatební veselí si můžete v případě hezkého počasí užívat venku a pro případ špatného počasí lze využít vnitřní prostory.

Úchvatné přírodní scenérie v kombinaci dobrého jídla a pití

O jedinečnost zajímavého místa se postarají úchvatné přírodní scenérie v kombinaci dobrého jídla a pití. Můžete si být jisti tím, že vše proběhne k maximální spokojenosti novomanželů i jejich hostů. Na takovouto svatbu budou zkrátka všichni ještě hodně dlouho vzpomínat.

Kompletní servis přesně na míru

Svatba by měla být dokonalá a nezapomenutelná. A právě o to se postarají odborníci a kompletní servis sestavený přesně na míru manželskému páru. Samozřejmostí je individuální přístup a vstřícnost. Nechte si zhotovit menu podle vašich požadavků, tak aby si všichni zúčastnění mohli pochutnat. Novomanželé navíc mohou strávit svoji první společnou noc ve svatebním pokoji.