Nepotřebujete nerez 1.4021 či třeba hliníkovou slitinu ENAW 6061? Víme, kam pro ně

V mnoha odvětvích a při mnoha projektech jsou nezbytné různé materiály, polotovary i speciální hotové výrobky. Vyberte si jako dodavatele Primapol. Společnost dodává hotové výrobky, polotovary, i materiály – ocel, nerez, hliník, ale i plast. Nechybí ani v provedení pro letecký průmysl.

Primapol vám dodá celé spektrum materiálů, polotovarů i hotových výrobků. V rámci kompletních služeb lze poptávat i povrchové úpravy, řezání nebo CNC.

Společnost je dodavatelem surových materiálů různého typu. Ať již jde o nerezovou ocel, například nerez 1.4021, ocel, hliník a letecký hliník, titan, mosaz, hořčík, olovo i další materiály využívané v různých průmyslových odvětvích. Firma dodává feritické, martenzitické, austenitické i austeniticko-feritické třídy nerezové oceli: určitě najdete tu, kterou potřebujete.

Už nemusíte specifické třídy oceli hledat jinde. Třeba zmíněná třída nerezové oceli 1.4021 se používá pro hřídele, lopatky turbín, u otěrem namáhaných součástek, ale i na nože či chirurgické nástroje. Jde o nerezovou magnetickou ocel, dobře leštitelnou, ale obtížně svařitelnou. Je kalitelná a zuštěchtitelná až na 1550 N/mm2. S výběrem vhodné oceli či jiného materiálu vám umí v Primapol rovněž poradit. Dodávky jsou pak velice rychlé.

Primapol je též specialista na hliník a hlinkové slitiny

Hliník je rozhodně materiál 21. století. V provedení různých slitin je předurčen k různému použití. Existují slitiny vhodné k obrábění, odolné mořské vodě či třeba vhodné pro svařování. Například hliníková slitina ENAW 6061 je ideální pro okrasné i běžné eloxování. Jde o materiál s vysokou odolností vůči korozi a hodí se též ke svařování.

Spojte se s Primapol

Ať již potřebujete hliník, chybí vám vhodná nerezová ocel, plast, letecké materiály, ale i požární ochrana, trubky, tyče, plechy, desky a další materiály, polotovary a hotové výrobky, Primapol je dobrou volbou dodavatele. Nabídne vám rovněž skladovací služby a logistický outsourcing. Firma je dceřinou společností Scope Metals Group. Spolupracuje s mnoha významnými světovými výrobci těchto materiálů i výrobků po celém světě.