Nechte si vyrobit nábytek – vestavěná skříň i kuchyně na míru jsou lepší

Koupit nábytek není problém. Avšak chcete takový, který vám sedne jen přibližně? Zejména ty nejdůležitější kusy nábytku by měly být přesně na míru našemu interiéru i našim potřebám.

Základem vždy uklizeného bytu je dostatek úložných prostor. Navíc promyšlených, které dovedou snadno ukrýt cokoliv potřebujeme, a to přehledně, uspořádaně, bez nutnosti tyto věci neustále ukládat a rovnat. Když má každá věc své místo, nemusíme v podstatě vůbec uklízet.

Moderní byt potřebuje vestavěné skříně

Ty nepatří jenom do ložnice. Hodí se do každé místnosti v bytě. Dovedou velice vkusně ukrýt všechno, co potřebujeme. Naše byty pak nepřipomínají skladiště, ani muzeum. Snadno se uklízí, či lépe řečeno, není v nich co uklízet.

Vestavěné skříně patří do předsíní. Hodí se na boty, tašky, kabelky, kabáty i sportovní potřeby. Nutností bývají do ložnic či do šaten na uložení oblečení. V kuchyni ukryjí zřídka používané nádobí, elektrické spotřebiče i zásobu potravin. Uplatnění však najdou i v minimalistickém obývacím pokoji, kde mohou být k nerozeznání od zdí, a samozřejmě v dětském pokojíku. Zlobíte se na děti, že si neuklízí své věci? A mají si je kam chytře a jednoduše uklidit?

Malé vestavěné skříňky samozřejmě oceníme i v koupelnách, a dokonce i na toaletě. Nikdo nemusí vidět sbírku našich hygienických potřeb ani zásobu toaletního papíru. To už ale jdeme do detailů. Základem jsou vestavěné skříně především v předsíni, v ložnici a v dětském pokojíku.

TIP: Zajímá vás vestavěná skříň cena? Podívejte se na LJ spol. s r. o. výrobu nábytku.

Ani sektorová kuchyně není dobré řešení

Stejně tak, jako bychom se měli vyhnout nesmyslným malým šatním skříním, tak bychom se neměli spokojit s kuchyní, která není na míru. Dobrá kuchyně sedí na milimetr přesně a dokáže splnit naše představy o členění prostoru i designu, který dokonale ladí s interiérem i s jeho prvky, jako jsou třeba podlahy. Kuchyně na míru nemá slepé kouty, kde se hromadí nečistoty. Je ergonomicky promyšlená a každý detail odpovídá našim představám o ideální kuchyni.

TIP: Zajímá vás kuchyně na míru cena? LJ spol. s r. o. se specializuje rovněž na výrobu kuchyní.

Kuchyňské studio LJ z Heřmanova Hradce vyrábí nábytek na míru

LJ studio se zabývá výrobou a prodejem kvalitního nábytku. Má perfektní softwarové i strojní vybavení pro návrhy nábytku i jeho výrobu. Za studiem stojí tým zkušených designérů a truhlářů. Hlavním zaměřením firmy je výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní a obývacích stěn. Na míru si ale můžete nechat vyrobit i jakýkoliv jiný kus nábytku, nebo si nábytkem na míru zařídit celý byt. Precizní práce je pro firmu samozřejmostí.