Konferenční prostory v Praze

Sháníte prostory pro uskutečnění nějaké akce, jako například přednášky, školení, firemní večírek či dokonce ples? Nemusíte chodit daleko od centra, Hotel Belvedere nabízí celou škálu prostor k pronájmu, nedaleko areálu Pražského hradu.

Pronájem sálů v Praze

Jednou z možností hotelu je pronájem sálu „Clubu Memphis“ v suterénu, o kapacitě až 80 osob. Uspořádáte zde klidně zmíněný firemní večírek či jinou akci. Dále hotel nabízí dva menší salonky Letná a Letná 2, přičemž každý pojme až 20 osob. Hodí se pro malé školení, poradu či seminář. Konferenční sál o největší kapacitě pojme až 280 osob. Hodí se tedy k uskutečnění přehlídky, plesu, tiskových konferencí apod.

Technické vybavení

Je samozřejmé, že se takové školení neobejde bez dataprojektoru, flipchartu, či pokrytí internetem. Máte i jiné požadavky na technické vybavení? Zkuste zaslat nezávazný požadavek zaměstnancům hotelu a uvidíte, co se dá dělat.

Něco na zub

S plným žaludkem jde všechno lépe. V konferenčních prostorech hotelu můžete zajistit cateringové služby od malého coffee breaku, až po velký raut nebo servírovaný oběd či večeři. Nezapomeňte ani na přípitek či nabídku nápojů pro oživení akce.

Parking i ubytování v Praze

Nemusíte pro své hosty shánět hotel po celé Praze, stačí jim zarezervovat pokoj přímo v Hotelu Belvedere. Kromě toho ocení i parkování v garážích hotelu či možnost využití přímých spojů hromadné dopravy či taxi služby v jeho blízkosti.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář